www.sudzibas.lv CDR Krāpšana

CDR SIA - Krāpšana

Pie šis firmas neesu neko pieteikusi un ko ta apstiprinàJusi. , bet naudu par katru nedelu atskaita 3.50. Kà var vispar bez kadam savam piekrišanam un apstiprinajumiem atskaitit naudu? 😡😡😡. Un kàpec pec cilveku sûdzibam nekas netiek darits ar šo firmu?

N

K karatists 25.01.2022

Kārtējā sūdzība ne par ko. Ja prasa naudu tātad esat sūtijuši sms lai pieteiktos kādam pakalpojumam. Apskatieties telefona izdruku un tur redzēsiet datumu kad esat sūtijuši , neticu ka izdrukā nebūs nr jo tā vienkārši ja nēesat nekur neko darijusi nav iespējams ka no jums prasa naudu - atkārtoju tas vienkārši nav iespējams.

N NLiene 07.02.2022

Viss bij izdarits., ir izdruka i zvanits telefona operatoram. Ja negribat izskatit sûdzibu tā ir cita lieta. Neesam tik glupi rakstit sūdzību no tukšas vietas.

B BK25 13.04.2022

Diemžēl, ir gan iespējams. Man pirmo reizi atnāca sms par pakalpojuma pieslēgšanu naktī kad gulēju. Tā arī nesapratu, kas tas ir, domāju, ka parasts spams. Pagāja laiks, līdz sapratu, ka par šīm "mistiskajām" īsziņām par "mistisko" pakalpojumu tiek pieskaitīta nauda manam telefona rēķinam.