CCC Apavu Veikals - Slikta kvalitāte

Iegādājos apavus CCC Baltija. Zamša ziemas zābaki pa 39eur.
Kad izskusa sniegs uz zābakie secināju, ka ūdens pamatīgi sūcas cauri zābakiem. Turklāt vienai kājai vairāk nekā otrai. Aiznesu uz ekspertīzi, lai atgriež naudu vai lai smaina pret citiem.

Šodien saņemu atbildi, ka:
"Iegādājoties apavus ir jāņem vēra apavu materiāls un tas, kādiem laika apstākļiem tie paredzēti. Apavi ražoti no mākslīgā zamša materiāla, kas būtībā ir audums, tādēļ tiem cauri sūksies mitrums!"

Tagad zināšu, ka ne visi ZIEMAS zābaki ir paredzēti ziemai.
Diez kādiem laika apstākļiem ir paredzēti siltie zābaki, ja ziemā ir sniegs, pavasarī/rudenī lieti?
Laikam būs jānēsā zābaki saulainā vasaras dienā!

Vnk lieki izmesta nauda.

Piebildīšu, ka arī iepriekš man ir bijuši zamša apavi un nekad nav bijušas šādas problēmas!

10.12.2018

really? 10.12.2018

Apavus pirms valkaasanas vajag impregnet, tad nebus probleemu!
Un tiesam ir janesa laikapstakliem atbilstosi apavi, nevis ka biezi var noverot, lietaina laika ''daamas'' ar viltus UGG kajaas!

K Kristīne Stulpiņa 10.12.2018

Tie bija normāli parasti ziemas zābaki. Laikapstākļiem atbilstoši apavi - kam paredzēti tad šie ziemas apavi, kādiem laikapstakļiem? Ārā bija teiksim tā sauss laiks, bez peļķēm un lietus...sāka snigt sniegs un man kājas sapljas...Ko man ar viņiem staigāt dienās kad nesnieg? un tikai pa notīrītam taciņām? Saku vēreiz man iepriekš ir bijuši vairāki zamša zābaki nekad nevienus apavus neesmu nekādi speciāli apstrādajusi un vienmēr viss bijis OK. Šī ir mana pirmā problēma ar zābakiem vispār.

V VeseligaKritika 10.12.2018

CCC nav normālu apavu, pārsvarā viss ir ādas imitacija un jūsu gadījuma tā ir zamša imitācija. Cik pats emsu skatījies brīžos, kad meklēju apavos, tad tur neko neemsu atradis sakarīgu. IMHO pat baltkrievijas apavos piedāvajums ir labaks un pilnīgaks, kā CCC

donna b 10.12.2018

Baltkrievijas apavos apavi ir dargaki un gadiem var nesat! Zel tikai ka tagad vinu veikalu palika kadi divi vai tris tikai?

K Kristīne Stulpiņa 11.12.2018

Iepriekš esmu daudz pirkusi apavus CCC veikalā un biju apmierināta.
Šis visticamāk bija mans pēdējais pirkums pie viņiem.

K Kate 10.12.2018

Ja gribi sausas kājas lietū velc gumpīšus.
Dažbrīd smieklīgi šķiet, tie cilvēki-kāpēc čībās neej, arī auduma un siltas.

K Kristīne Stulpiņa 11.12.2018

Kur es rakstīju, ka staigāju pa lietu vai peļķēm?

Arkukušjans 10.12.2018

Tieši tā.

Es gan tam veikalam metu līkumu, viņiem vienkārši sliktas ķīnas preces, Apbrīnoju cilvēkus, pērkot par 14 eiro lētas tupeles no mākslīga auduma, cerēt uz ECCO kvalitāti!

K Kristīne Stulpiņa 11.12.2018

Apavi nav audumīgi, zem tā saucamā zamša ir cieta pamatne..
Ja es viņus būtu nopirkusi pa 14 euro...man būtu vienalga, jo pa 14 euro tur tiešām neko nevar sagaidīt :)
Ka jau minēju šāda tipa zabaki ar zamša audumu apkārt un apakšā ar cietu pamatni man ir bijuši vairākkārt iepriekšējās ziemas un nekad nav bijušas šādas problēmas...

S SantaDreimane 10.12.2018

Mana mazgadīgā meita, pērkot zābakus ziemai, izvēloties teica man- šos es neņemšu, jo slapjā laikā tas būs mitrs un šņores slapjas utt...pat bērns zin. Viela pārdomām...;)

K Kristīne Stulpiņa 11.12.2018

Apavi nav audumīgi, zem tā saucamā zamša ir cieta pamatne..
Ja bērns zin, tad bērns ar to ir saskāries, man šī ir pirmā reize un tagad es arī zināšu..paldies par padomu :D

Ventilators 11.12.2018

Kā man patīk uzņēmumi, kuri "kastrē" acis ar saviem izdomātiem fontiem. Šajā vēstulē vien bija 4x dažādi, acīme tekot, nespēju vairāk ieraudzīt.

RAMONA👀 16.12.2018

Nav obligāti ar to jāsaskaras, lai zinātu, pietiek, ja domā ar galvu.

1 1969 21.05.2020

Šajā veikalā es 3 reizes nopirku kurpes un visas 3 reizes kurpes sabruka dažu nedēļu laikā. Pirmo reizi nauda tika atgriezta, otro reizi viņi rakstīja, ka es nekavējoties nesazinājos, trešajā reizē viņi rakstīja, ka defekts ir nenozīmīgs un to var labot.Atbilde nāk pašā pēdējā dienā, velkot laiku,protams, viņi neveic nekādu pārbaudi.
Es lasīju šeit atsauksmes un sapratu. ka viņi pārdod ļoti sliktas kvalitātes apavus, protams saprot to un domā, kā neatgriezt naudu, nemainīt preces utt. Neiegādājieties šajā veikalā!