www.sudzibas.lv CCC Apavu Veikals Nekvalitatīvi apavi

CCC Apavu Veikals - Nekvalitatīvi apavi

Ziemas vidū nopirku vīriešu ziemas kurpes. Kurpes uzreiz, pie veikala centrālajām durvim, samirka. Dzīvoju blakus veikalam, kamēr atnācu mājās, kurpes un kājas bij slapjas. Nākamajā dienā kurpes aiznesu atgriešanai, jo tas neatbilst ziemas apavu izvirzāmām prasībām un nav lietojami (izņemot tikai ka mājas čības). Vecāka pārdēveja paskaidroja, ka kurpes nav gumijas zābaki, un zābaki ir ar šūvem un tas ir normāli, ka tie samirkst, tos jākopj – mazāk tecēs ūdens iekšpusē. Piedavāja, apavus nodot ekspertīzes veikšanai, citu variantu nav. Neesot pirmā, visi ta dara. Man iedeva aizpildīt “prasījuma pieteikumu” (saskaņā ar “Patērētāju tiesību aizsardzības likumu” un LR MK notiekumiem Nr. 631) kur jāaizpilda kas ir konstatēts un sakarā ar to ko vēlos pieprasīt. It ka vis ir saprotams – ne vārda par ekspertīzem. Bet vec.pārdēvēja laikam neprot lasīt, ne LR MK noteikumus, ne “Patērētāju tiesību aizsardzības likumu”, ne sava veikala veidlapas. Sākās sarakstīšanās ar šo pašu pārdēvēju. Kauns lasīt. Sapratu, ka vec.pārdēvēja nezina savu pienākumus ko jau runāt par LR likumiem un MK notekumiem. Lūdzu veikala darbiniekiem nosaukt priekšniecības ofisa kontaktus (adresi), atbildēja, ka tada nav, tikai vizitkartes ar majas lapu internetā, kur var sarakstīties caur e-pastu. Sanāk, ka virtuāla priekšniecība, ar ofisa centru Polijā!!! Jauki!

knausis 14.02.2015

Vai tik tās kurpes nebija domātas vienreiz lietošanai.

Likumsargs 15.02.2015

Nu nezinu gan, es nopirku tieši tādas pašas kurpes, mājās uzreiz ar kurpju smēri ierīvēju un nopucēju. Nekādas pretenzijas nav. Nēsāju jau trešo mēnesi!
Ofiss tiešām ir Polijā un ražotne arī, Rīgā ir tikai veikals!

C Clio2008 15.02.2015

Cilvēki, nu Jūs tak paši saprotat, ka šis veikals ir lētais gals, apavi pa lēto - attiecīgi tik arī ilgi kalpos. Šie konkrētie apavi noteikti nav ādas un viņi laiž cauri ūdeni, tapēc, kad arā ir atkusnis vai lietus lijis, ir jāvēlk tam laikam paredzēti apavi.
Un otrām kārtām pērkiet labus apavus, jo skopais maksā divereiz!
Un beidzat sūdzēties par lētajiem veikaliem. Jau tracina, grib visu pa lēto un vēl, lai kalpo 10 gadus.

P Patērēt 10.06.2016

Cik nu viņš ir lēts, un ja jau reiz ir garantija 2 gadi, tad tam apavam ir arī jābūt tadam, kas iztur vismaz 2 gadus!

J Jānis Laksis 28.12.2017

Nu nedīrs tikai...man 49 eiro neskaitās baigi lētie.

Mangust25 16.02.2015

Kurpes uzreiz, pie veikala centrālajām durvim, samirka. Dzīvoju blakus veikalam, kamēr atnācu mājās, kurpes un kājas bij slapjas. ..piedošanu, bet Jūs tak esat bridusi ne pa jokam ))))
90-os Rīgas Centrāltirgū nopirku zābakus, ar zeltītām ielīmēm lai Made in France! ...Uzcirtu kājās, tālāk uz vilcienu, , 3 stundas ceļā, 10 min. līdz mājai un pa franciskam paradumam varēju ..žāvēt pazoles atsevišķi un stulmus ( kā jauni!) ar!)))) Izmetu, naf, un smejos vēl šobaltdien!
Ja nervi stipri un laika pietiek, var jau sūdzēties! var būt, ka tās bija nelaiķiem domātas ziemas kurpes?...) Sorry! ;)

I Ina Komisarova 25.02.2015

Paldies par komentariem. Laikam zābacini domāti (tiešam) miroņiem. Nekāda kopšana (ierīvēšana un nopucēšana ar speciālo krēmu) neizglāba.
Man nemaz tie lēti neiznāca, tirgū – tur gan lētāk un kvalitāte tiešām labāka (gadījas nopirkt apavi). Bet veikalā „CCC” attieksme nekur neder. Dabūt vadītājus, direktorus vai ofisa adreses nav iespējams. Tie arī cer, ka neviens par savām tiesībam necīnīsies jo vadības nav. Ta vot sanāk, ka ļaujam sevi apkrāp un apmuļķot. Izskatas, ka visi atkritumi uz Latviju sūta ka „humano palīdzību” bet pārdod ka „eksklūzīvu”. Nevienam tak laika nav to apstrīdēt. Un tad brīnamies, kāpēc mūsū veikalos (dargājos, lētajos) pārdod atkritumus no Eurosavienības. Drīz sagaidīsim, ka Latviju izmantos ka izgaztuvi. Bīsatmo vielu atkritumu izgaztuvi. Te vis izdodas. Nevienam tak neuztrauc, vai laika nav par to damāt. Mēs jau tagad saņēmam ar savu vienaldzību, to ko nopelnijam!
p.s. vēl, joprojām notiek sarakstīšanas ar pārdevēju un tagad ar ekspertu, kurš neredzot apavus sniedza rokraksta konsultāciju (kam – nav uzrakstīts). Un ekspertīze notiek: „vizuāli apskatot nav konstatēts...” Paldies par uzmanību. Lai visiem veicās!