www.sudzibas.lv CCC Apavu Veikals Darbs CCC Valmiera

CCC Apavu Veikals - Darbs CCC Valmiera

Ja būtu atradusi kādas atsauksmes par darbu CCC nebūtu tur sākusi strādāt. Tāpēc atstāšu citām māmiņām atsauksmi.
Tātad CCC Valmierā nebūs īstā vieta kur strādāt ja pieļaujat iespēju ka kādreiz būs jāņem slimības lapa uz bērnu.
Visvairāk jau žēl divas darba vietas kuras atteicu jo strādāju šeit. Ja uzņēmums jau pārrunu laikā varētu informēt par šādu politiku nebūtu jācieš ne man ne CCC - kuri laikam ļoti cieta kad 5 dienas nebiju darbā.
Atgādināšu ka slimības lapa nav ne pārkāpums ne noziegums! Publisks fui CCC Baltija.

15.03.2019

RAMONA👀 15.03.2019

Kas tad īsti notika?

P Pārkāpēja 15.03.2019

Atlaida jo paņēmu slimības lapu uz bērnu.

K Klientamnavtaisnība 15.03.2019

Uz kāda pamata? Tiešām tā bija?

P Pārkāpēja 15.03.2019

Pārbaudes laikā iemeslu nesaka. Bet es biju nostrādājusi 8 dienas kuru laikā nekādus pārkāpumus neizdariju. Uzreiz pēc slimības lapas beigām atlaida.

K Klientamnavtaisnība 15.03.2019

Nu ja, pārbaudes laikā var bez pamata. Varbūt viņiem ļoti vajadzēja darbinieku, ja nu nav, kam strādāt, a te slimības lapa, viņus arī var saprast.

P Pārkāpēja 16.03.2019

bija kam strādāt.. pēc manis pieņēma vel 4 meitenes. 6cilvēki nevarēja sadalīt manas 5 dienas?

RAMONA👀 16.03.2019

Diemžēl tâ ir! Darba devējs saprata, ka tā nebùs pēdējâ reize un pieņēma tādu lēmumu.

P Pārkāpēja 17.03.2019

kā tad to var saprast?. Paldies par novēlējumu. Ceru ka jums nav bērnu.

RAMONA👀 17.03.2019

Kā ir, tā saprast- negribēja ņemties ar darbinieku, kas vairāk uz lapas, nekā darbā. Vai tad tev tas ir jaunums? Labrīt.

P Pārkāpēja 23.03.2019

Muļķe esi? Kā saprast ka tā būs vienmēr? Ja bērns saslimst tad tā būs vienmēr? Laikam spriežat pëc sevis,bernībā saslimāt un joprojām esat slima. Un vsp neprasiju te neko komentēt.

RAMONA👀 23.03.2019

Nomierinies. Ne tu pirmā ne pēdējā kuru darba devējs atšuj dēļ bērna un lapām. Tā ir dzīves realitāte un nav par to jāapvainojas.
Nepatìk komentāri, neraksti sūdzību. Elementāri!
P.s. citu apvainošana un apsaukāšana ir zems lìmenis!

P Pārkāpēja 23.03.2019

Tas ir pretlikumīgi un tāpēc noteikti nav jānomierinās. Vai varbūt tu vēlies uzturēt manus 3bērnus? Varbūt tad tik gudrie komentētāji var uzrakstīt kādu gudru komentāru par to ko darīt ja vientuļā daudzbērnu māte ir atlaista no vairākām darba vietām tieši šī absurdā pārbaudes laika likuma dēļ.
Ja jāņem aukle tad visa alga jaatdod. Nestrādāt nevaru jo man tāpat kā otram vecākam ir jānodrošina valstī noteiktais minimums 347€ Kur viņus dabūt? Gaidu pārgudros komentārus.

RAMONA👀 23.03.2019

Es esmu vainīga pie tā, ka darba devēji tā rìkojas? Es esmu vainīga pie tā, ka runāju patiesību par to kā tas reāli notiek?
Saņemies. Nevienâ komentā neviens neizsaka savu personisko viedokli tev par sliktu...tikai dzīves patiesìbas!

S SantaDreimane 25.03.2019

Sūdzības autore diezgan uzvilkta un nespēj pieņemt skarbo realitāti. Vai tik atlaišanas iemesls nav sliktā komunikācija? Vai komunikācija un slimības lapa kopā.
Turpiniet dzīvot pasakā un savās ilūzijās un dzīvē nekur tālu netiksiet, tik vien sūdzības rakstīsiet.

P Pārkāpēja 31.03.2019

Muļķības ir viss ko uzrakstijāt.
Ja visiem jāpieņem skarbo realitāti tad kapēc vispār ir kkādi likumi? Kāpēc vispār ir tāds sūdzies.lv? Redzu ka nekur tālu neesat tikusi,ja lasat un komentējat visu pēc kārtas. Tā ir ar tiem kas tikai netā sēž un nekur tālāk netiek.. skumja realitāte.