Kategorija "Avīzes / Žurnāli"

Tvnet.lv - Izslēdz uz izdzēšs komentārus dēļ kā?

Reāla situācija no dzīves par uzņēmumu Latvijā, BET tiek izslēgta komentēšanas iespēja, neskatoties uz to ka pirms tam bija kā minimums 100 komentāri. Un komentāri pazuduši? Konkrētais uzņēmums par kuru bija raksts - DEPO DIY. Miris darbinieks!

Delfi.lv - Krāpšana

Krāpšana Delfi nobloķēja iespēju man komentēt viņu rakstus. Korumpēts tīmeklis kuriem neinteresē viedokļu dažādība un sabiedriskās intereses bet gan vienīgi reklāmdevējs .. Latviešiem patriotiem nav ko skatities tajā ziņu lapā .. Krievu propaganda. Nekas vairāk..

Latvijas Tālrunis medicine.lv - Izspiešana

Neticiet SIA Latvijas Tālrunis konsultantiem. Parakstīju līgumu par informācijas publicēšanu izdevumā "medicine.lv Veselības rokasgrāmata". Konsultants solīja, ka šīs grāmatiņas būs pieejamas visās medicīnas iestādēs bez maksas un tiks izplatītas medicīnas darbiniekiem bez maksas. Iztērēju 240 EUR un saņēmu vienu grāmatiņu, kā bija solīts. Tad sāku interesēties, kur Siguldā vēl varētu saņemt kādu eksemplāru. Apstaigāju visas poliklīnikas, arī zvanīju paziņām un interesējos - vai viņi šī...

Lindorff - вымогания долга

вымогания долга Добрый вечер,Подскажите пожалуйста что делать!У Меня такая ситуация : в 09.12.2009 мне пришла книга с рецептами хотя до этого мне приходила одна уже и от повторных я отказалась но она всё ровно пришла и я не стала её с почты выбирать! С тех пор мне максимум пришло 2 письма с Lindorffa с долгом 4.91EUR !И ВСЁ! Сейчас пару месяцев назад опять объявился Lindorff и просит заплатить 24 EUR а вчера позвонили попросили заплатить хотя бы 12EUR! Что делать?Надо ли им платить эти сомнительные долги?Спасибо большое!

De defonja 10.08.2016
6 Avīzes / Žurnāli

Latvijas radio 2 - nepieļaujama darbība, necieņas izrādīšana

2016. gada 16. jūnijā neilgi pirms plkst. 15:00 automašīnā skanēja Latvijas radio 2 (LR 2), kas tobrīd atskaņoja grupas "Dakota" dziesmu. Pēkšņi dziesma tika pātraukta pusvārdā (pusnotī) un LR 2 sāk pārraidīt reklāmu. Līdz ar to LR 2 darbinieki ir izrādījuši klaju necieņu klausītājiem, dziesmas autoriem un pašai dziesmai. LR 2 darbinieki atklāti ir sabojājuši mākslas darbu, atstājot ļoti nepatīkamus emocionālus pārdzīvojumus.

Ja Jasmīns 17.06.2016
3 Avīzes / Žurnāli

www.delfi.lv - pretvalstiska darbība

pretvalstiska darbība Interneta vietnē www.delfi.lv 2016. gada 2. jūnijā ierakstīju LR galvaspilsētas mēram NIlam Ušakovam neglaimojošu komentāru, kas pāris minūšu laikā tika dzēsts. Tātad minētais uzņēmums klaji un nekaunīgi ir pārkāpis Latvijas Republikas Satversmes 100. pantu: "Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta." Līdz ar to nākas secināt, ka www.delfi.lv popularizē antidemokrātiskas sabiedrības principus, kas ir pretrunā Latvijas valsts un visas Eiropas savienības interesēm.

Ja Jasmīns 17.06.2016
3 Avīzes / Žurnāli

www.delfi.lv - Slikts servis un propoganda

Slikts servis un propoganda www.delfi.lv Rāda nepareizas un provociskas ziņas!!! Visu laiku iet provokācijas uz citām valstīm un komentāros nebloķe cilvēkus kuri spīdzina dialogu un rupji atsakās pret citiem. Rasism un diskriminācija!!!

Šķirošanas vieta Rīga - Lēna darba veikšana

Sekoju līdzi savam sūtījumam no Ķīnas, gaidu gaidu un pēkšņi ierodas viņa Latvijā (Šķirošanas vieta - Rīga), 14:11 12.04.2016. Šodien jau ir 15.04.2016 un ar manu pasūtījumu PILNĪGI NEKAS NAV NOTICIS. Kā stāv tur tā stāv. Man ir apriebies jau gaidīt tik ilgi! Man nekad neviens pasūtījums nav tik ilgi stāvējis vienā vietā "Latvija", bet šoreiz, kad es tik ļoti viņu gaidu, viņš vienkārši stāv uz vietas un viss. Es nezinu ko darīt. Nezinu pie kā vērsties. Nezinu, kur zvanīt.

Post Service - nepiegādā slūdinājumus

SIA "POST SERVICE" nepiegādā sludinājumus! Tika noslēgts sadarbības līgums ar SIA "POST SERVICE" par sludinājumu izplatīšanu Rīgas pilsētā (daudzums - vairāki tūkstoši). Samaksāts par izplatīšanu (100 % priekšapmaksa), bet rezultāts - nulle! Neviena zvana no klientiem (mērķauditorijas, kam bija adresēti sūtījumi), NEVIENA! Tas nozīmē tikai vienu, ka sūtījumi netika izplatīti (piemēram, izmesti), ko apstiprina arī sludinājumu adresāti (ka mūsu sludinājumi netika saņemti pastkastītēs), kaut gan...

Fi firma 2 03.03.2016

МК Латвия - "экономист" Дмитрий Смирнов

Интересно: а хоть одно предсказание этого горе-экономиста сбылось? Нас по телевидению постоянно травят рекламой этой газеты с упоминанием этого экономиста. То он предсказывал что лат рухнет. не рухнул, а плавно был заменён евро... Сейчас этот человек(более приличных слов найти не могу) доводит до инфаркта наших стариков "предсказанием" что им пенсии заменят 100евровым пособием!ДО КОЛЕ ЭТОТ ЧЕЛОВЕК БУДЕТ ИЗДЕВАТЬСЯ НАД НАШИМИ СТАРИКАМИ!!!

ok - pateicība

man nezkāpēc ir tikai labi vārdi par ikšķiles maximu paldies vadītajai un personālam ,ja kādam nepatīk lai brauc uz mežu bekot

Re reiden 10.01.2015
1 Avīzes / Žurnāli

Vaidavas pagasta pārvalde, Kocēnu novads - par nepiegādātām, vēstulēm, laikrakstiem, sajauktām adresēm

Labdien! Esmu Vaidavas pagasta un Rubenes ciema pārvaldniece LIga Šmaukstele un nepārtraukti saņemu sūdzības no iedzīvotājiem par problēmām ar vēstuļu un laikrakstu piegādi. Saprotam, ka ir jauna pastniece, bet cik ilgi. Savu iedzīvotāju vārdā lūdzu pārcelt atpakaļ mūsu ilggadējo pastnieci Agitu Kolomējevu, kas dzīvo mūsu pagastā un visas mājas un iedzīvotājus zin. Tā, kā tagad strādā jaunā nevar. Pie iedzīvotājiem nenonāk arī svarīgas ierakstītas vēstules. Lūdzu steidzami risināt šo problēmu...

klients - nav pieejams

sveiki.jau kuro reizi nevar nopirkt laika krustvardu miklas.ja siguldaa ir un te 12.km attalumaa nav,tad ka piegada ka grib vai sikie rajoni gaidat,pa tadu darbu nafig algu maksa,sledzat mazos ciet un nav problemu..sestdienas kad stradaja pasts nebija sudi tagad bezatbildiba.

Al aldini 08.12.2014

Hansalink -STEIDZAMI - darbs Griekija/Kipra

Labdien,šobrīt aģentūrā Hansalink http://www.hansalink.info/ (Aspazijas bulvāris 32) ļoi akīvi tiek piedāvāts darbs Grieķijā un Kiprā - vai kāds reāli ir braucis un varētu atsaukties ar savu pieredzi?Pirms braukšanas ļoti vēlētos uzzināt par izmaksām un atieksmi šajā sezonas darbā! Te vai e.pasts: melllija@inbox.lvPaldies!

Lindorff - neesoš parāds

neesoš parāds man ir ierosinājums visiem ignorēt kompāniju(kantori) Lindorf ,lai nomirst dabīgā nāvē nekko nav jāmaksā,tie uzskrūvē savus parādu piedziņas procentus,un tā viņi pelna un tik dzivo un krap,izspiež naudu tālāk Man zvanīja kaut kāda sveša vecene un likka tik vienu minūti paklausīties,nu va man žēl vienu minūti veselas 10 minūtes viņa man stāstija par kaut kādu zivju eļlu omega3 un pēc tam piedāvāja iegādāties so brīnumlīdzekl par 60 latiem es teicu ka nē mani tas neinteresē un naudas arI nav ,bet...

In ineta354 18.10.2014
0 Avīzes / Žurnāli

CETURTDIENA sia atver - kur iznak?

Kā var tik atklāti melot?Var pušķot un apaļot visu bet ne tik klaji melot!Iepriekš mūsu uzņēmums drukāja flaijerus un tos izplatīja,Ceturtdiena piedāvāja ievietot reklāmu pie viņiem un tad mēs iegūsim vairāk. Kā tad, avīzi izplata Jekabpilī bet ārpus tās īsti nepietiek, Brodos nav, Zīlānos nav, kur nu vēl Līvānos vai Pļaviņās.. un kad prasīju kāpēc neiznāk kur solīta , vadītājs A.Caune neko nevar atbildēt. Rodas jautājums cik patiesībā eksemplāros tiek drukāta avīze Caturtdiena? Reklāma...

Ri rikkijs 11.10.2014

Latvijas Audžģuimeņu biedrība - мошенница

мошенница Latvijas Audžģuimeņu biedrība Pērnavas 62, Rīga LV-1009, Latvija e-pasts ilzegolvere@inbox.lv m.t. 26004103 Ilze Golvere бессовестный и нечистоплотный человек, который прикрывается своими лжесвязями, никаким приёмным семьям она не помогает, это всё прикрытие для собственного благополучия, хочу освятить это в прессе там и сообщу свои координаты и всем вместе собраться и пойти к президенту рассказать о её лживой деятельности...

Ja jalili 14.08.2014

"Latvijas Maiznieks - "Latvijas Maiznieks

Выиграла в лотерею "Latvijas Maiznieks "чайник.Пришла получить приз. У меня потребовали, чтобы я взяла справку из магазина,что в чеке пробит торт, -там это и без справки отображено. Поехала в магазин, там такую справку дать отказались. Потрачено зря много времени, может это так задумано, ведь второй раз я за чайником через весь город не поеду.

magazin - kompromat.lv

Leonid Jakobson(vladelec kompromat.lv)i ego poddelnik aferist Daniel Kominar krisujut vse tocki po prodaze (spaisov)i aktivno zanimajutsja politikoi.Na saite "kompromat".lv sami pisut kompromat(ih vidumki)sami otvecajut i kommentiruju,a neugodnie kommentarii stirajut,tam 99% lzi

Ma masha 01.04.2014

Postcard - Обслуживание никакое

Обслуживание никакое Зашла сегодня в этот поскард знаменитый - Выбор там конечно большой , но как оказалось , продавцы помочь ничем никому не могут, кроме себя вообще никого не видят. Одна женщина, не дождавшись помощи полезла на верхнюю полку за журналами, в один момент мне показалось, что журналы сваляться ей на голову.Свалка какая то из журналов,обслуживание на полном нуле! эти девушки, почему-то, никак не отреагировали на то, что покупателю, пришедшему в магазин, в котором они работают, нужна помощь. Желания подходить туда больше нет.

Ye Yesterday 28.03.2014