www.sudzibas.lv Catch Me Patch Me notievēšanas plāksteri Krāpšana, nepatiesas informācijas izplatīšana

Catch Me Patch Me notievēšanas plāksteri - Krāpšana, nepatiesas informācijas izplatīšana

Catch Me Patch Me plāksteri nedod nekādu rezultātu, bet izplata nepatiesu informāciju un maldina!

Biju viena no tām, kura uzķērās uz solījumiem jau nākošajā dienā zaudēt 2,5 kg un samazināt holesterīna līmeni. Turklāt visi šie solījumi ir it kā medicīniski apstiprināti un pierādīti ar pētījumiem, bet, kad sāku meklēt, izrādās, ka tāds zinātnieks prof. Daniels Kosta nemaz neeksistē, tāpat kā visi reklāmrakstā uzskaitītie pētījumi. Produkts nedod pilnīgi nekādus rezultātus un maldina! Izmesta nauda un stulba sajūta, ka uzķēros!
Diemžēl ar pašiem produkta ražotājiem pa vienīgo norādīto kontakttālruni 371 677 980 73 sazināties man neizdodas. Liekas arī mulsinoši, ka nekur nav atrodams produkta pārstāvētās kompānijas nosaukums un adrese.
Neuzķerieties uz meliem, izvēlieties drošus un pārbaudītus līdzekļus, ko iesaka reāli cilvēki!

P PurvaBrideejs 05.09.2017

Notievēšanas plāksteri... un man šķita, ka esmu redzējis visu.

Ir tikai viens veids, kā nomest svaru un kas ir apsiprināts un pierādīts ar pētījumiem (un praksē). Sadedzināt vairāk kalorjas, kā tiek uzņemts. Viss, šī informācija jums ir par brīvu!

Kolta 05.09.2017

Vajadzēja padomāt logiski , vai viena diena ir iespējams nomest 2,5 kg?
Metiet nost slinkumu un vingrojiet!

J Jānis 05.09.2017

Tas ir tāpat, ja man iestāstītu - nopērc šo burvju 1 eiro monētu tikai par 100 eiro, iestādiet to un izaugs milzīgs naudas koks!

C "Cabulis 05.09.2017

Cilvēks tic pasakām. Un nākamreiz, kad zvanīs tel. tas būs Ziemassvētku vecīts, vēlēsies pateikt ka par Leprikona zeltu neizdosies nopirkt vienradzi, jo viņu apsargā drakons.

veesaa007 05.09.2017

Nopietni? Šokējoši! Labāk aizej kājām pēc piparu plākstera uz otru Rīgas galu- efekts būs!

Z zanite1981 06.09.2017

Es arī esmu viena no tām, kura uzķērās. Tagad pašai kauns!
Baigi viltīgi izdomāti visi tie ārstu solījumi, medicīniskie pētījumi, viltotas cilvēku atsauksmes.
Labprāt uzrakstītu savu, bet neļauj jau.

G Gohhinogami 06.09.2017

Cik Jums visām gadi ir? Pieauguši cilvēki, jēziņ.