www.sudzibas.lv Cata Autobusa biļete

Cata - Autobusa biļete

Šodien Rīgas kase prasīju biļeti līdz noteiktam galamērķim, bet man izsita biļeti 1 pieturu pirms. Jo pietura kuru man vajadzēja nav autobusa pieturu sarakstā! (mana izvēlēta pietura 500 m tālāk) Sasniedzot biļetes galamērķi ārā lija lietus tāpēc nolēmu brauktu uz vajadzīgo pieturu. Kāpjot ārā šoferis prasīja uzradīt biļeti, uzrādot biļeti teica ka man bija jāpērk biļete līdz nākošajai pieturai. Piedāvāju samaksāt bet šoferis atteicās. Šoferis mani apkaunoja visa autobusa priekšā!

Atbilde no Cata Support Pārstāvja atbilde 13.03.2020

Labdien.
Ļoti žēl, ka ir noticis šis negadījums.

Ja Jūs vēlaties, lai sūdzību sadzird, un uz to sniedz atbildi, Jums tā jāievieto AS CATA profilā. Šobrīd Jūs to esat ievietojis kafejnīcas Bistro CATA profilā.

Mēs nodarbojamies ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu un neesam saistīti ne ar AS CATA, ne ar autotransporta pārvadājumiem, esam SIA MežrūkumiK

N

C critical thinker 26.09.2018

galīgi nesaprotami. ja pieturas nav, tad nav. ja ir, tad ir.

Pacco_al 29.09.2018

Da labi neticu, ka Rigas autoostā biļešu kasieres zina visas mazās pieturas kaut kādos "Mazpisānos" līdz kurai pieturai paprasījāt līdz tai iedeva. Savukārt ja izdomājāt braukt tālāk uz izkāpt pie "ceļa gala" tad vajadzēja pirkt biļeti līdz nākamai pieturai, kura ir norādīta.
Gribējās ietaupīt un kauns pa visu ģīmi, nākamreiz zināsiet.

I [email protected] 14.05.2019
Alkohola lietosana darba vieta

Labdien.Limbazu autoosta,apkopeja lieto alkoholu un apmekle darbu alkohola reibuma.Es uzskatu ka tas apdraudz apkartejo sabiedribu

E Edgars Grigorovičs 17.05.2019
Bankas karšu termināls!

Paldies, ka jums neiet karšu terminālis, visu nokavēju. Priekš kam tādi mēsli vispār ir jāpiedāvā, ja nekad tas s*ds [slēpt]@

E Edgars Grigorovičs 17.05.2019

Neiet

S stekers 21.11.2019

A kur bija problēma laicīgi izņemt skaidru naudu? Tehnika ir tehnika tā jebkurā laikā var iziet no ierindas