www.sudzibas.lv Cat s40 Ļoti slikts telefons

Cat s40 - Ļoti slikts telefons

Cat s40 apmēram pēc 5 menesiem saka izleks visādi brīnumi visu laiku atsaka sim karti un es neredzu kur ir šim telefonam triecien izturība es saudzējot pares reizes nokrita no neliela attāluma un micas, lokas, deformējas korpus, navigācija ari nejiet, riktiks mesls. Cat ir loti slikts telefons labāk nepirkt, dzili iesaku.

Dainis 27.06.2017

Cilvēkam kurš neprot rakstīt, labāks nemaz nav vajadzīgs.

Kolta 27.06.2017

Labi telefoni maksa ari labu naudu.

R RB 29.09.2017

Tele2 Iegādājos jaunu, devu uz reontu pēc 4 mēnešiem - nestrādājā GPS, nevarēja atbildēt uz vaniem, pats no sevis restartējās. Remonts nebija iespējams, ieveda jaunu.
Pēc 2 mēnešiem atkal tieši tas pats, tikai klāt nāca skaļruņa cerkstoņa. Aizsūtīju atkal uz garantijas remontu. Visu sataisīja, tikai čerkstoņa joprojām.
Trešajā reizē atteicos no garantijas remonta - atgreiza naudu atpakaļ.
Paldies Tele2 par sapratni ;)
Pieļauju, ka S40 vienkārši ir brāķi. Kaut kas nav atsrādāts līdz galam, šim telefonam.
Tagad paņēmu jauno S41- vairāki uzlabojumi, kamera, ram, utt. redzēsi kā būs.

S stekers 31.10.2017

Man bija pilnīgi tas pats ar skaņu un GPS signālu un neatpazina šim kartes kontaktus 2 reizes bija remontā trešoreiz atdevi uz diagnostiku un samainija pret s41 tagad liekas OK tie s 40 kaut kādā brāķu partija sanāca