www.sudzibas.lv Carbuy.lv Mašīna nelietojama

AtrisinātaCarbuy.lv - Mašīna nelietojama

Nopirku mašīnu touran 2.0d uz vietas izskatījām itkā viss labi izprašņāju visu kas intresēja. Puisis teica ka viss kartība nebūs problēmu laba mašīna viss ir iztestēts ir vizuāli defekti, bet tas netraucē. Tākā esmu māmiņa un man vajadzēja auto lai ar maziem ķipariem varētu visu izbraukāt ticēju ka viss kārtībā. Braucot uz mājām jūtu ka kaut kas nav sāk grabēt un kaut kas Sitas pa apakšu labi rēķinājos ka pērkot auto no laukuma būs jāiegulda nauda. Atbraucot mājās pieteicu mehāniķi un aizdzinu no rīta lai apskata. Mehāniķis sarakstīja visas bukses jāmaina, riepas utt. Labi tas tā. Bet iedarbinot motoru kaut kas tur čarkst. Izrādās sajūga spara rats jāmaina tātad ja maina to tad arī visu sajūgu vajadzētu mainīt. Tā ir liela nauda🤦‍♀️tad jau slikti sametās par to ka mani apčakarēja, bet tas nebija viss. Aizvedu uz servisu mainīt zobsiksnu un serviss piezvana un pasaka ka nevar nomainīt, jo kāds ir urbis motora galvu un protams neprofesionāli, šķībi un sačakarējis pilnīgi visu. No iepriekšējās zobsiksnas pāri palicis diedziņš puiši servisa brīnījās kā es līdz turienei esmu aizbraukusi. Siksna varēja plīst un es ar bērniem varēju ciest. Nav pagājis pat mēnesis. Esmu bez auto, nauda iztērēta servisos. Puisis no carbuy zvana un Saka ka nevar neko izdarīt. Nevar ielīst visos auto nav vainīgs utt. Ja tu nevari dot garantiju tad netirgo auto. Nepērciet pie viņiem auto lai negadās kā man. Ceru ka ar savu pieredzi paglābšu kādu kas vēlējās šajā laukumā iegādāties auto.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Koko112 12.04.2021

Konflikts tika atrisināts.

K

H hehe 20.08.2020

Pārdevējs nav tas kurš dod garantiju, bet gan Patērētāju tiesību aizsardzības likums.

L Liene Essens 10.06.2021

Pirms pērc auto vajag pacelt savā servisā nevis vizuāli placī apskatīt, kur mistari sarakstīs ar ko jārēķinās.

K Koko112 10.06.2021

Kurā auto placī man atļautu vest no Rīgas uz Liepāju savā servisā pārbaudīt pirms auto iegādes?