www.sudzibas.lv Capital Krāpšana, slikts serviss.

Capital Serviss - Krāpšana, slikts serviss.

Neiesaku uz šo servisu nest savas ierīces, ja to garantijas laiks ir beidzies, ja gribat, lai pēc tam tās tiešām darbotos! Nemaz jau nerunājot par nievājošo attieksmi no darbinieku puses, bet drošvien tiksiet arī apkrāpti. Aiznesu iPhone nomainīt bateriju, un orģinālās baterijas vietā dabūju ķīniešu mēslu kam vērtība esot vien pāris eiro, par orģinālās baterijas cenu, t.i gandrīz 40 eiro. To, ka izmantotas alternatīvas detaļas, protams, neviens pat nepieminēja. Baterija nokalpoja vien nedēļu- uzreiz uz servisu netiku, bet pēc tam, protams, baterijas garntijas laiks jau bija beidzies.
Šo te brīnumu kas redzams foto, tika izņemts no mana telefona jau citā servisā un pie cita meistara, un tas nemaz nav līdzīgs orģinālajai baterijai. Esiet piesardzīgi un neuzticieties pat tiem, kas sevi lepni dēvē par autorizētiu Apple servisu.

I