Can Can Pizza - Slikts serviss

Kādreiz biju Can can restorānā, kurš atrodas Deglava ielā, kur blakus man sēdēja cilvēki, kuriem bērni neprot uzvesties: ļoti skaļi bļaustījās un skraidīja pa visu restorānu.
Es palūdzu oficiantam izteikt vecākiem aizrādījumu par bērnu uzvedumu uz ko man atbildēja, ka tas ir bērni un ja mani kaut kas neapmierina es varu pārsēsties. Kad es nākamreiz biju tajā pašā restorānā, tur arī bija mazie bērni, bet tomēr neviens neaurēja un neskradīja apkārt. Izrādās jautājums, kāpēc vienus klientus neņem vērā, bet citiem dod priekšroku uzvesties kā mežoņiem, tikai tāpēc, ka viņiem ir bērni?

16.11.2019

J

L Laura 12.11.2019
Slikts serviss, slikts ēdiens

Saldējuma kokteiļi silti, izmisuši un apkalpošana briesmīga, Akropoles can can Pizza ?

Q qweasdzxc 19.11.2019

Kā man besī tādi cilvēki kā Tu, kas paši aizrādīt nevar, bet liek citiem. Oficiantam nav nekādas daļas gar to, ka Tu lūdz izteikt aizrādījumu. Ko tad pati neaizrādīji vecākiem? Vai drosme aptrūkās? Es nenoliedzu, ka ir bērni, kas tracina ar savu kliegšanu un skraidīšanu, piemēram, tajos pašos restorānos. Taču, ja tev ir pretenzijas, tad pati arī paņem un aizrādi.

J Joske_57 19.11.2019

Ar servisu viss ir vislabākajā kārtībā, jums tika piedāvāta cita vieta, kur bērni būtu mazāk traucējoši.

Ja gribat audzināt svešus bērnus un viņu vecākus, tad dariet to pati. Tas nav jādara apkalpojošajam personālam.