www.sudzibas.lv Can Can Pizza Laba apkalpošana

Can Can Pizza - Laba apkalpošana

Ar sievu pēcpusdienā 17.04 bijām iegriezušies šajā picērijā, lai pa ātro uzēstu kādu picu, pirms došanās savās darīšanās. Bijām cerējuši pavadīt kādu stundu noteikti. Mūs apkalpoja ļoti jauka oficiante. Pēc picas pasūtīšanas. Man bija jāuzzvana pa savām darīšanām, es pat nepaspēju veikt pāris zvanus (vidēji viena zvana ilgums ap 7 minūtēm), kā mums jau bija atnesuši mūsu 50 cm picu. Tas bija ļoti ātri. Pie tam zinot kā gatavo tajā pašā Čilī picā, ka mums uz diviem knapi pietiek 42 cm picu, domājām ka šeit tieši pietiks 50 cm picas. Bet viņa bija tik sātīga un garšīga, ka mēs apēdām tikai pusi no picas un jau pieēdāmies un otru pusi picas palūdzām, lai mums iepako līdzi ņemšanai.
1. Super ātrums picu pagatavošanai pie tam, ka bija jau 17.00 un cilvēku bija padaudz;
2. Lieliska un ātra apkalpošana;
3. Ļoti sātīgas un ar piedevām bagātas picas.

Pie tam mēnesi iepriekš pasūtījām tādas divas picas uz mājām ar piegādi, domāju ka piegāde bija no šīs picērijas, jo atveda ātri no Purvciema līdz Ķengaragam 30 minūtēs un dāvanā iedeva veselu bundžu ar mērci, kura mums bija pēc tam vēl divas nedēļas, Maximā šāda bundža maksāja 2,50 EUR.