Buzzfeed / Toms Litovnieks - Ņirgāšanās

Aizsūtot pieteikumu uz vakanci, es saņēmu pretī atbildes e-pastu "Šausmīgs CV. Kā tu varētu būt mums noderīgs?". Kā vispār var atbildēt tā. Ieteiktu izvērtēt BUZZFEED - Toms Litovnieks esamību šajā uzņēmumā, kā arī izvērtēt doties uz tādu darbavietu, kā šis uzņēmums. Jebkurā gadījumā no pirmā e-pasta saprotams, kāda vide un kādi cilvēki tur strādā.

J

M milipili 06.09.2017

Noteikti tavā CV bija desmit darba vietas divos gados un sarakstītas muļķības kā "esmu akurāts, atsaucīgs, komunikabls, draudzīgs, protu strādāt komandā, ātri mācos, esmu atbildīgs un bla bla bla...

C CastorTroy 06.09.2017

Ja cilvēks izdarīja tādu secinājumu, tad kāpēc viņš to nevar izteikt?
Kā viņš varēja zināt par tavu trauslu psihi?
Vai tev būtu labāk ja viņš neko neatbildētu?Tagad vismaz izdarīsi secinājumus!

P PurvaBrideejs 06.09.2017

Nu korektāk būtu neatbildēt, vai pateikt ka šis cilvēks nav iekļuvis kandidātu sarakstā/nākamajā kārtā. Izteikt kaut kādus personīgus komentārus ir totāli nepieļaujami, neskatoties uz to ka tā, varbūt, ir taisnība.

T Toms Litovnieks 08.09.2017

Ja Arturs Gaigals piesakās darbam, neizlasījis darba sludinājumu, vienkārši atsūtot CV pilnu ar kļūdām, tad, manuprāt, ir pieklājīgi viņam paskaidrot, ka ar tādu CV nekas labs neizdosies.

Atbilde bija domāta, ka neskatoties uz šausmīgo CV, es tāpat gribētu uzzināt kā viņš varētu būt mums noderīgs, bet viņš tā vietā, lai atbildētu, ko tad viņš tiešām spētu darīt pie mums, iegāja sudzibas.lv un izveidoja šo ziņu.

Kāpēc? Lai atriebtos, ka pateicu viņam, ka CV šķita tāds, kuram es nekad mūžā nepārzvanītu?
Ļoti atvainojos!

C CastorTroy 06.09.2017

Vai tad viņš atbildēja kaut kā rupji? Korektāk varbūt tas arī būtu, bet kāda no tā jēga?Labāk lai kāds to pasaka, ka cv ir šausmīgs, tad cilvēks var to izlabot, nevis dzīvot naivā cerībā, ka viņa cv ir labs un gaidīt kad viņu paņems kaut kur darbā! Skarbā patiesība šajā gadījumā ir daudz labāka nekā atstāt to neatbildētu!
Par ko vispār ir šī sūdzība? Vai tad cilvēks,kurš izskatīja šo cv, nevar pateikt taisnību, viņam jātēlo, ka cv ir labs?Bet kāpēc tad neņem darbā?

Den91 07.09.2017

Vari man atsūtīt CV es paskatīšos, kas tur nav tā.

C CastorTroy 07.09.2017

Jā,tieši tā, kopā ar sūdzību vajadzēja pievienot cv, lai visi varētu novērtēt šausmīgs vai nē! :)))

Den91 07.09.2017

Nu es domāju, ka problēmā bija, nevis CV noformējumā, vai informācijā, bet iepriekšēja pieredze, man vienreiz vīrietis aizsūtīja CV uz amatu mehāniķis, bet agrāk viņš bija strādājis par menedžeru, pārdošanas specialistu un tt. es domāju, ka te līdzīgā problēmā bija.

T Toms Litovnieks 07.09.2017

Tā kā esi publiski šo publicējis, tad nopublicēšu arī tavu CV un pastāstīšu, kas ir problēma.
Ja tu piesakies darbā internacionālā medijā, tad tavs CV nekad netiks izskatīts, ja tur būs rakstīti tādi pareizrakstības brīnumi kā Maneger un vārdi bez garumzīmēm un ar kļūdām. Tas uzreiz liecina, ka neesi uzmanīgs un nevienam nav ticības, ka tevi vajadzētu pasaukt uz darba interviju.
Katrā ziņā Aigar, neņem ļaunā!
Rakstīju tev, lai pateiktu, ka CV ir ļoti slikts, bet tāpat jautāju, ka neskatoties uz to varbūt ir kāds veids kā vari būt noderīgs, nevis centos tevi aizvainot.
Ceru, ka izdosies uzklausīt ieteikumus un nākamreiz darba meklējumos jau veiksies labāk!

Работяга 07.09.2017

Noverteji!

D Dontkillmyvibe 08.09.2017

Tom, Tev pašam kļūdu pietiekami.

C CastorTroy 08.09.2017

Malacis,Tom! Pareizā reakcija uz šo situāciju!
Bet visvairāk izbrīnīja, ka tas ir kaut kāds Aigars.Manuprāt tādu sūdzību varēja uzrakstīt tikai meitene! :)
Nu un "maneger" tas ir spēcīgi, pie tam blakus rindiņā ir uzrakstīts pareizi...

Den91 08.09.2017

Es ari domaju ka sudzibu raksta meitene :D
Bet pec strukturas CV ir normali uzrakstits

T Toms Litovnieks 08.09.2017

Turpmāk darbadevēji meklējot Arturs Gaigals googlē, ieraudzīs šo topiku. Vēlu veiksmi pēc šī atrast darbu pie kāda, kurš gribēs, lai par to, ka tev aizrāda, ka tev ir slikts CV tu sudzibas.lv publicē to, cik esi aizskarts!

Persona, kas šo izveidoja ir Arturs Gaigals, nevis Aigars, kā iepriekš minēju.

Den91 08.09.2017

Nerada viņu

č Čupakabra 08.09.2017

Nu nezinu gan. Neko TIK šausmīgu neieraudzīju. Ja nu vienīgi tāds valodu mikslis latviešu/angļu. Vai tas bija tik "nāvējoši" kļūdaini?