Tet

315
Apskatīt statistiku

Tet - Sūdzības un atsauksmes

Lattelecom - slikts HelioTv

slikts HelioTv Laikam gan taisnība, ka jaunais variants no vienkārša aiz lielas centības samudžināts. Nesaprotu, kā arhīvā skatāmo raidījumu var iepauzēt, patīt kādu minūti atpakaļ, vai padzīt uz priekšu, ja sižets paliek garlaicīgs, bet beigas tomēr vēlētos noskatīties, kā īsi pārskriet pāri garajām un nevajadzīgajām reklāmām!?

Lattelecom - Krāpšana

Krāpšana Lattelecom man pēkšņi uzliek milzīgu maksu par televīziju. Oriģināli tika runāts, ka man maksājamā summa būs € 23.30. Vēl minēja, ka pēc mēneša zvanīšot un, ja nebūs vēlme no papildus pakalpojuma, tad to noņems. Zvanu nesaņēmu, saņemu rēķinu par € 33.79. Zvanot uz servisu, man neko vispār nepalīdzēja, tagad izrādās, ka man tas ir standarts kā maksa.

Lattelecom - HELIO televīzija

HELIO televīzija Helio televīzija - nesaprotu, kam bija izdevīga šī maiņa, jo nav salasāma programma, burti ir blāvi un nepārredzami. Lattelecom mājas lapā nav atrodamas instrukcijas kā darboties - jo viss katastrofāli uz slikto pusi atšķiras no iepriekšējās ērtās un pārskatāmās, saprotamās programmas. E-pasts kompānijai nosūtāms tikai autorizējoties, bet diemžēl esmu šos pieejas parametrus aizmirsusi. Kā var ierakstīt vairākas sērijas teiksim seriālam - liekas, ka nekā... Jācer, ka Lattelecom sapratīs savu...

Lattelecom - TV arhīvs

TV arhīvs Nezinu kā pārējiem, bet kopš ir helio, nesaprotu kāda jēga ir no arhīva un par ko maksāju. Jau cik bieži kaut ko ierakstu, vēlāk, kad gribu skatīties, tas raidījums/filma ir melns (neaktīvs). Ceru, ka kautkas tiks mainīts šai lietā, ja ne, tad nāksies pāriet uz citu televīziju.

Lattelecom HELIO - Bez saskaņošanas ieviests neērts un nepieņemams HELIO

Bez saskaņošanas ieviests neērts un nepieņemams HELIO Jau tā pie neērtajām operēšanas funkcijām(vecajai arhīvā pa dienām varēja atrast raidījumus, tagad pusstundu jāspiež pults lai attītu nedēļu atpakaļ), pēkšņi Discovery Chanel kļuvis ”pieaugušo” bloķēts! Ne lojāla kompānija saviem seniem klientiem:(((!

Lattelecom - Helio televīzijas anti saprotamība

Helio televīzijas anti saprotamība Šodien bez klienta piekrišanas Lattelecom televīzija tika pārslēgta uz Helio. To, ka televīzijas skatīšanos var pārvērst par murgu, nevarēju iedomāties visļaunākajos murgos. Lūk, tikai dažas no nepilnībām: 1) Teksts ar tik sīkiem burtiņiem, ka cilvēks pat bez redzes problēmām to izlasīt nespēj. Atliek tikai uz dullo minēt. 2) Lai pārslēgtu kanālus, nepietiek vienu reizi nospiest taustiņu, kas apzīmēts ar bultiņu. Tādam nolūkam paredzēta kanālu izvēlnes saraksts. 3) Vēlamā raidījuma sameklēšana...

Lattelecom - Netaisnība

Netaisnība Virszemes tv pieslēgtajam pakalpojumam ar automātisko rēķina apmaksu, ikmēneša rēķinā regulāri klāt tiek pierēķināti kavējuma procenti! Pēc loģikas, par pakalpojumu ir konkrēta konstanta summa, un, tā kā, ir pieslēgta automātiskā apmaksa, šai apmaksai būtu jānotiek konkrētajā nepieciešamajā datumā. Tad nez kāpēc šī automātiskā apmaksa regulāri notiek ar vairāku dienu kavējumu, kas sekmē šos kavējuma procentus rēķinos? ! Vai tiešām vienīgais risinājums ir manuāla rēķina apmaksa konkrētā datumā?

Lattelecom HELIO - Slikta izvēle

Slikta izvēle Jau pagājis gana labs laiks kopš pieslēgts Helio, atļaušos piebilst, ka bez manas piekrišanas.. “mēs (lattelecom) tā izdomājām un tā arī būs” , bet jāatzīst, ka viss neērtākais tv kāds līdz šim sastapts.. Īsti pārmaiņas es nesaprotu, jo nekas, tiešām NEKAS nav labāks kā bija. Lai pārslēgtu kanālu ir jāvandās pa pus tv, lai vispār atrastu esošo vai iepriekšējo dienu.. Ļoooooooti nepatīk, doma par pieslēguma maiņu mani nepamet uz ko labāku :)

Lattelecom - Naudas izspiešana par atslēgtu internetu un tv

Naudas izspiešana par atslēgtu internetu un tv Noslēdzot līgumu ar lattelecom, tika noteikta rēķinu piegāde pa pastu. Kad latvenergo sāka piedāvāt klientiem apmaksas termiņu izvēli, painteresējos vai lattelecom nevar ieviest tādu pašu sistēmu un bija atbilde, ka viņiem nav tik sarežģītas programmas. Lai atgādinātu par tādas sistēmas nepieciešamību, kādu laiku maksāju par 2 mēnešiem. Pēc tam vairāk kā gadu gāju uz klientu centru, kur nosaucot nepieciešamos datus, man izrakstīja ceturkšņa rēķinus. Kad aprīļa sākumā gribēju saņemt kārtējo...

Lattelecom - Internets drausmīgi strādā īpaši vakaros, nerunājot jau par brīvdienām

Internets drausmīgi strādā īpaši vakaros, nerunājot jau par brīvdienām Internets drausmīgi strādā īpaši vakaros, nerunājot jau par brīvdienām. Jo tālāk jo sliktāk, jaunā televīzija ir sarežģīta un nepraktiska, nevar normāli noskatīties raidījumu no sākuma, nevar izveidot savu iecienītāko kanalu sarakstu, skatoties atkārtojumu pāraides raustās utt. varētu turpināt ilgi.

Lattelecom - Debila televizija

Debila televizija Kāpēc jums bija jāizveido jauna televīzija? Atdodat mums atpakaļ veco, shi jauta smird pēc suda, neko nafig nevar saprast, ka var uzslekt no sakuma, debila kontrole, nafig vsp to latelecom, neko labu nav darijusi, tikai sapish cilvekiem viss kautko, es nezinu vai vsp ir kaut kur kaut kas labs rakstits par latelecom, dzirdu tikai vienas sudzibas, internets lens, televizija slitīga, mosh sakuma sakartojat to kas jau bija, nevis taisat fignju lielaku, ceru ka lidz jums aizies shi zinja, paldies jau ieprieksh.

Lattelecom - Slikts internets un apkrāpšana - Lattelecom!

Slikts internets un apkrāpšana - Lattelecom! Lattelecom! Neslédziet ar viñiem nekàdus lîgumus! 2 mén. Atpakaļ izlémàm, kā vélamies viñu internetu+tv shortcut un filmas... Slédzot lîgumu uz 12. Mén šî paka maksàja dažus € létàk t. I. Internets 15€ar centiem un plus vēl tv maksa... Kad zvanīju lai pieteiktu šo pakalpojumu, tad operators cieši apgalvoja, ka mums nebūšot nekàdu problému ar internetu! Protams, ka bija! Nebija iespéjams normàli noskatīties nevienu tv pàrraidi, jo internets par švaku! Kad zvanīju, lai noskaidrotu problému...

S Santare 07.10.2018
Komentāri 7 Internets

Lattelecom - Jaunais Helio atjauninājums

Jaunais Helio atjauninājums Jaunais interaktīvās televīzijas atjauninājums “helio” ir neerts, neskaidrs un kaitinošs. Esmu ļoti neapmierināts. Ir dienas kad vispār nav bijusi iespēja apskatīties savus ierakstus vai patīt atpakaļ raidījumus. Ierakstītiem seriāliem tiek parādīta nevis pēdējā, bet gan priekšpēdējā sērija. Liekas, ka būs jāmaina pakalpojuma sniedzējs.

Lattelecom - Helio

Helio Es arī nepavisam nēesmu apmierināta ar jauno helio televīziju. Viss ir tik nesaprotams un neērts. Programmā raidījumus kurus bez ierakstīšanas nevar attīt vispār nevar izlasīt. Nezinu vai man vienīgajai, bet pati attīšanas un skatīšanās no sākuma funkcija arī ik pa laiciņam nedarbojas. Iepriekšējā interaktīvā tv bija daudz labāka, ērtāka un saprotamāka.

Lattelecom - Par konsultāciju Helio iekasē bez brīdinājuma

Par konsultāciju Helio iekasē bez brīdinājuma Helio ir sarežģīts un neprecīzs risinājums Lattelecom. Par konsultāciju 177 viņi bez brīdinājuma iekasē maksu. Meklētājs seriālu neatrod seriālu folderī, bet pašam ilgi meklējot Premiere. Satura rādītājs skatoties ierakstu arī nākošajā dienā ir palicis vecajā vietā. Reklāmas tiek uzspiestas visos veidos - sākumā ieslēdzot, skatoties ierakstu. Lielākā pretenzija, ka sākot jaunu pakalpojumu nav pieejama bezmaksas konsultācija.

Lattelecom - Helio tv

Helio tv Iepriekš interaktīva televīzija Lattelecom bija ļoti labi saprotama, tagad ar helio viss ir pilnīgi pretēji, nepārskatāmi. Liekas ka Lattelecom klientiem nedod izvēles iespējas un apgrūtina TV baudīšanas iespējas. Labprāt ateiktot no pakalpojuma ja nebūtu līgums uz 2 gadi.

Lattelecom - Bet par ko mes maksajam???

Bet par ko mes maksajam??? Sveiki! Bez tabu! Ir lieta tada par Lattelekom! Mes civlveki laukos perkam televiziju pa 12.60. Bet mums to nerada. Saka ka ir antenea vaina! Bet par ko mes maksajam? Zvaniju uz iestadi bet man atbildeja ka. Ta ir musu vaina... Ka lai rikojos ja es maksaju? Un labotaji nemaz nebrauks, jo mes par to nemaksajam!

Lattelecom HELIO - Slikts serviss

Slikts serviss Pīlnīgi monopolizēta un piespiedu kārtā pieslēgta interaktīvā tv. Ja es savos 35 gados neko nevaru saprast un Lattelecom dara visu , lai ar klientiem nebūtu jārunā. Viņiem pat info tālrunis ir maksas. Tad es tikai varu iedomāties kā būs ar vecāka gājuma cilvēkiem, kuri ar iepriekšējo versiju ne vienmēr varēja tikt galā. Vai tiešām nevarēja atstāt cilvēkiem izvēles iespēju? Nemaz nerunājot par to, ka tv pakas cena arī pieaugs.

Lattelecom - Slikts Serviss

Slikts Serviss Lattelecom melo par savu interneta ātrumu. Maksāju 23.50 eur mēnesī, raksta ka minimālais garantētais ātrums ir 6mb/s, bet patiesībā tā nav. Interneta ātrums ir 500-700kb/s. Zvanīju un prasīju kāpēc tā ir? Atbildi saņēmu, ka interneta ātrums ir mazs, jo man ir interaktīvā televīzija. Es speciāli atslēdzu televīzoriem interneta vadusun rezultātā sāņēmu tikai 1.2mb/s. Kāpēc jāmelo? Kāpēc man jāmaksā 23.50 eur par ātrumu kura nav? Reāli... Tas tarifs pa 17.50 pat ir ātrāks nekā internets kas man ir par 23.50.

R RVT_ 17.09.2018
Komentāri 3 Internets

Lattelecom - Slikts serviss

Slikts serviss Nekā briesmīgāka par helio Itv neesmu redzējis! Jāpieliek pie televizora deguns, lai redzētu, kas tur rakstīts! Kāpēc jārāda informācija par vairākiem kanāliem uzreiz? Kāpēc arhīva raidījumos rakstīts "artskaņot", ja es bez skaņas gribu redzēt arī attēlu, un kāpēc "atska'ņot" ir zaļā krāsā bez kontrasta, ko ļoti grūti pamanīt? !? ! Pie apaļas vietas tas helio, par ko var pārliecināties gan sudzibas.lv, gan facebook, gan citos sociālos tīklos. Senioru programmas izklāstā minēts, ka iespējam...