Čili Pizza

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Čili Pizza - Sūdzības un atsauksmes

Čili Pizza - Sliktas kvalitātes ēdiens

Sliktas kvalitātes ēdiens Uzkodas atbesa pie alus traknas eļainas sadedzinātas. Mocarellas nūjiņas pārsprāgušas un iekšā tukšas. Ķiploku grauzdiņi eļļaini parcepti. Pavārs nodeva atvainošanos vel vienu porciju ar mocarellas nūjiņām, bet jau apetīte sabojāta un pamatēdienu ko atbesa jau vairs negribējās ēst. Viesmīle laipna viss kārtībā. Apkalpošana laba. No blakus galdiņa arī jau kokteili atdeva atpakaļ. Vakars sabojāts un vēderam nav laba sajūta pēc tādām eļļām.

Čili Pizza - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Sveiki. Edu šajā vietā reti, jo iepriekš bieži saskāros ar nepatīkamām situācijām. Ok, skrienot no darba uz ātro paņēmu piccu, ar domu, ka gan jau būs labi. Foto pievienots attēls no ēdienkartes un reālais. Biju jau majas kad atveru un čeka nav... nav visas sastāvdaļas, kas minētas, nerunājot nemaz par kopējo skatu.. skumji!

M mv 13.07.2023
Komentāri 3 Picērijas

Čili Pizza - Saindēšanās

Saindēšanās Saindēšanās! Izvēlējos lasi ar dārzeņiem podiņā. Pēc 2 h sakās nežēlīgas galvassāpes, kam sekoja vēdergraizes, vemšana, drudzis. Tā nosvinējām meitas dzimšanas dienu, priecājos, ka tikai es izvēlējos šo ēdienu! Mācība uz mūžu, picērijā ēst tikai picas. Bet manus zaudējumus Veselībā, zālēm neviens nesēks. Absurda situācija.

Čili Pizza - Slikts serviss. Neēdams

Slikts serviss. Neēdams Šitam kontorim vispār nav sapratnes par servisu. Ēdiens neēdams. Pēc pasūtījuma (10min) mēģinot pieaicināt oficianti, pirmo atnesa "soļanku" (pēc garšas un izskata, kā piedeguša mērce) ! Otro atnesa "kijevas kotletes", bez galda piederumiem! (pusceptas, sviests neizkusis) ! Par dzērieniem domājām, ka aizmirsuši, bet nē! To atnes pēdējo! Skandālu necēlu, jo zālē bij ģimenes ar bērniem. Ceru, ka picas viņiem bija normālas!

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Neiesaku šo restorānu vismaz 100% alfā! 1. Ēdienkartē ir plašs sortiments, bet kad tiek pasūtīts ka pašreiz šādu ēdienu negatavo. Labi, izvēlējos vēlreiz, atkal atbilde ka tas nebūs. Labi trešajā reizē sanāca! 2. Apkalpošanas personāls vispār švaks! Kaut kādi jaunieši kuri vispār neko nejēdz no pieklājības pusim vispār krekls puse izlīdis laukā no biksēm un redz miesu. 3. Ilgi bija jāgaida, ēdina kvalitāte neliecināja par svaigiem produktiem.

Čili Pizza - Обслуживание персонала

Обслуживание персонала Зашла поужинать в ресторан, в определенный момент мне позвонили и нужно было срочно уходить, я встала и подошла к девочке около компьютера, облокотила локоть на спинку кресла, так как пару дней назад у меня была операция на руку, я облокотила руку и попросила свой чек, появилась сзади девушка по имени София и в ужасной манере сказала: нельзя подходить к компьютеру и у нас так стоять нельзя как вы, при чем встала она точно так же как я, только ещё колено поставила на кресло, не сказала...

AtrisinātaČili Pizza - Ēdiens

Ēdiens Pasūtījām kapri un vezuva picas, abas 30cm. Atnes picas daudz mazākas nekā 30cm, izskatījās pēc 20cm. Picas bija aukstas, tās nebija līdz galam sagrieztas, kā arī garšvielas vispār nebija. Esam no Liepājas un esam ļoti apbēdināti. Pārliecinājāmies, ka Liepājas čili picā ir daudz garšīgāk.

Čili Pizza - Krāpšana

Krāpšana Nesen 5 gadus atpakaļ gandrīz katru dienu gāju uz čili picu un ēdu katru dienu jo bija gandrīz normālās Cenas, tajos laikos vēl algas nesamazināja valsts un picah maksāja ap 3 euro. A bet gan tagad valsts algu samazināja visiem, tagad pelnu 300 euro un picas nezinu kāpēc palika kosmiski dārgas 7 euro par 20 centimetriem, es tad vispār šokēts biju un man dēļ tā acs bišķīt izsprāga bet ne traki, es vispār šoka, 7 euro par 20 centimetru plānu mīklu, pa 7 euro es varu vispār zupu uzvārīt ar mīklu...

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss 27.02.23. Ar vīru bijām Čillī Picā - Jaunā Ostmala. Tika pasūtītas divas porcijas - vistas gaļas sacepums ar gailenēm (7.50€ porc.) + apelsīnu sulas. Sāksim ar to, ka apkalpojošais personāls staigā apkārt ar neapmierinātu sejas izteiksmi, kā arī protams uz picām ir stundām Ilgā gaidīšana. Tātad, atnesa divas porcijas, diezgan liels šoks, 1. Porcija ir ļoti maza; 2. Gaļas+tomāti+vistas ļoti maz-principā nav; 3. Izskatās, ka trauki ir netīri 4. Ļoti daudz svaigo sīpolu. Likās, ka viss ēdien...

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Nebiju sen, bet izdomājam tomēr aiziet.. Varbŭt kaut kas mainijās uz labo pusi... Nē, viss tas pats. Bildes netaisiju, bet laikam nu vajadzēja. Pretenzijas bija izteiktas, bet nedomāju, ka ņemtas vérā. Bezalkoholiskais mohito-puspakas ledus glāzē. Steikam prasiju videjo sacepumu-gala rezultāts pilns sacepums. Piedēvā bija baltie rīsi ar savvaĺiem rīsiem kopā-rezultāts-tikai baltie. Starp svaigiem salātiem atradu vienu mazo tomātu pusīti. Negribējam galīgi bojāt garastāvokli sev un terēt laiku ēdiena pārtaisīšanai, tāpēc apēdam to pašu. Vairāk neiesim!

Čili Pizza - Krāpšana

Krāpšana Čili pizza pusdienu piedāvājums ar nosaukumu ''grillēta vistas fileja'' ir krāpšana augstākajā mērā. Es nesaprotu par ko jūs pieprasiet 5,21eur, bet tas noteikti nav par ēdienu. Ar šo porciju pat nevarētu pabarot mazāko midžetu kuram ir vismazākais kuņģis pasaulē. Porcijas izmērs ir smieklīgs un no tā noteikti kārtīgs latvieties (kā es) nevar paēst.

Čili Pizza - Picas saturs

Picas saturs Pasūtījām ar visu lauku piecu jo vienmēr viņa ir bijusi sātīga ar daudz pildījuma virsū bet šoreiz mēs dabūjām pa visu picu 6 šķiņķis un 4 gurķīšus bet daudz sīpolu un eļu, bija sajūta kad tā pica tik no sīpoliem un mīklas sastāv.

Čili Pizza - Briesmīgs ēdiens un apkalpošana

Briesmīgs ēdiens un apkalpošana Šodienas Čilli Pizza apmeklējums ar bērniem bija briesmīgs. Viss sākās ar to, ka mūsu pasūtītā kola negaršoja pēc kolas, bet gan pēc ūdens ar melnu krāsu, pat nesmaržoja pēc kolas. Viesmīlei par to teicām un viņa atvainojās, ka esot aizmirsts pieliet kolai sīrupu un tāpēc tā, bet atnesa jaunu. Pasūtījuma ar bērniem picas - trīs kaķīšu picas un 1 picu 30cm ar bekonu, rukolu utt. Picas gaidījām 40 minūtes, atnesa tad, kad 2x jautājām un teica, ka mums vēl dekorējot. Picas tika atnestas auksta...

Čili Pizza - Slikts serviss un negaršīgs ēdiens

Slikts serviss un negaršīgs ēdiens Labdien! Šī gada 2. Janvāri ar savu līgavaini devos uz Čili picu randiņā. Mēs uz randiņiem ejam reti un randiņu mirkļos es vēlos dzīvot Skaisti, bet Čili pica said giiiirl no. Pirmkārt, es pasūtīju veģetāros salātus #govegan, bet man atnesa #vistu. Liiiike koooo? Mums bija jāsteidzas uz filmu, tāpēc nācās viena ēst drauga picu (viņš ir veģetārietis) un tā pica bija negaršīga. Kad dievs dalīja mērčuku, čili pica nebija mājās, nu šausmas. Pamatnīte nekāda, mērce nekāda, rēķins briesmīgs, kino soso, randiņš norm, dzīve okei.

B Bubuasa 31.07.2022
Komentāri 8 Picērijas

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, apmeklēju vairākas čili un gribas laikam tomēr ko pateikt. Rīgā, daudzās čilī, ēdiens nav galam gatavs, viesmīļi kopīgi”tusējas”. Ogrē-garšīgas picas, par to paldies. Tikai-viesmīli-jauni, tie ir pasaukuši draugus, runājas. Citreiz, picas-2h. Burgeru vsp jāgaida ilgi. Sēžot pie galda, dzirdu neapmierinātos pavārus. Varbūt vajag mazāk čilī lv, būtu labāka kvalitāte

Čili Pizza - Неуважение к клиенту

Неуважение к клиенту Добрый день! Сегодня 04.07.2022 приблизительно в 15: 30, я с сыном как обычно приехал на обед в Čilipica на маскавас 400 в т/ц Zoom. И каково же было моё удивление, когда нас оттуда просто выгнали! Это как!? Это для вас нормальная практика, выставлять постоянных клиентов? Причину назвали то, что у моего сына была грязная рабочая роба... , и он мог испачкать стул на котором сидел.. ! Что это за чушь! На секундочку, мы приехали на машине в которой светло бежевый салон и там все почему-то чисто а ваши "безумно дорогие и антикварные стулья" он бы испачкал! Возмущению нет предела!

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Atnācām 1h 30 min pirms ciet taisīšanās pajautājām cik ilgi būtu jāgaida mūsu pasūtījumus atbildēja tik rupji un nepieklājīgi pateica ka atnācām pārāk vēlu un kamēr ēdienu sataisīs paliks 10 minūtes lai paēstu varam palikt bet ja nespēdam līdz līdz ciet taisīšanas dzīs projām es protams saprotu ka tiešām vēlu varbūt atnācām bet tik rupji runāt ar cilvēkiem šausmas.

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Biju paēst Valdeķu ielas Chili Pizza. Pasūtīju picu Atlanto Gurman un frī kartupeļus. Sākšu ar to, ka atnesot frī kartupeļus pa virsu tiem bija uzmests čeks un oficiante noliekot uz galda pamanīja un ar rokām noņēma nost un daži no frī kartupeļiem izskatījās sabojājušies pievienoju foto. Atnesot picu, tā izskatījās diezgan nabadzīga un tagad pētot sastāvu saprotu, ka nebija pievienots puravs un sīpolu džems. Pievienoju bildi kādai picai bija jāizskatās un kādu man atnesa.

B becaa 22.06.2022
Komentāri 1 Picērijas

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Ar draugu esam ļoti vīlušies apkalpošanā t/c Akropole Rīga. Viss bija labi līdz tam brīdim, kad mēs ēdam un oficiante kura knapi runā latviešu valodā mēģina mūs izdzīt(sākot lasīt traukus ar neapēdušo ēdienu). Nesaprotu vai bija tik grūti pagaidīt 5 min kamēr apēdīsim mūsu picas?( Labāk būtu aizgājuši uz maķīti, kur mūs nedzītu prom. Vienkārši fuj.

Čili Pizza - Looooti slikts serviss

Looooti slikts serviss Bijām iebraukusi paēst, nepietiek ka dzērienus vajadzēja iet lūgt oficiantam atnest ka jau limonādes vieta atnes kafiju. Taka mums gars ceļš priekšā piekrītam ka bija jāgaida līdz stundai ēdiens, labi. Atnesa mums ēdienu pēc min 45, aukstu. Vīrs bija pasūtījis pankūkas ar šķiņķi auksts un apdegušas, es biju pasūtījusi Kijevas kotleti kuru arī atnesa aukstu un kotlete visas izžuvusi tāda sajūta ka vakardienas. Pie jautājuma oficiantam vai viņa uzskata ka kotlete svaiga viņa atbildēja ka viņa nezinot kādai viņai jābūt. Paldies par sabojātas pusdienām!

D dace1988 31.05.2022
Komentāri 1 Picērijas