Business Essays Latvia - Krāpšana

Vēlējos brīdināt,lai neuzķerieties uz sludinājuma , kurā piedāvā darbu administrātoriem ar algu 400ls+bonusi. Pēc atsaukšanās uz sludinājumu, jums atraksta Linda Eglīte (tā tas bija manā gadījumā, vārds var būt cits), piedāvajot izplatīt biznesa esejas. Pēs pāris stundām uz jūsu e-pastu atnak "it kā" klienta vēstule, kurā vinš vēlas iegādāties esejas. Lai tod arītu, esejas no sākuma pa nelielu samaksu jāiegādājas no Lindas Eglītes. Kliente pēc apmaksas nosūta maksājuma kopiju, kura no pirmā acu uzmantiena sķita īsta. Vēlāk ieskatoties, atradu vietas, kuras bija mulsinošas. Es uzķēros uz šī āķa, un no klienta naudiņu nesanēmu. Esat uzmanīgi un piesardzīgi!

D

K krsis23 15.01.2012

Pilnīgi tas pats, tiko tas viss notika un zaudēju naudu. Stulbums neuzticieties un neizdariet tās pašas kļūdas.

atraksti man uz [slēpt]@inbox.lv, sadabusim krapnieci rokas

S Sabine 26.01.2012