Burtu Pasaulīte Privātais bērnudārzs - Slikts serviss

Pirms kāda laika jau biju pieteikusi savu bērnu bērnudārzā "Burtu pasaulīte". Taču! - par izmaksām nav skaidrs (mēnesi maksā uz priekšu, bet tad kaut ko atskaita atpakaļ) - kādā sakarā!? No citiem vecākiem arī nesapratu, kādēļ tā ir jādara. Attieksme vadītājai ir šausmīga, sarunas laikā runāt nejēdz, jo visu zin labāk par vecākiem, mēģina atrunāties, ka viņa jau zinās labāk. Piedāvāja atstāt bērnu uz adaptācijas laiku, lai mazā pierod, bet! Aizliedz nākt abiem vecākiem reizē. Kādēļ mēs, kā labi gribēdami izbrīvēt laiku no sava darba nevaram to darīt? Darbinieki mainoties pat pa nedēļām (no citiem vecākiem dzirdēts) , neesot neviena patstāvīga darbinieka, kas tur strādā ilgāk par 1 mēnesi. Telpas ir nevēdinātas, iekārtojums ir šausmīgs. Ja kādam, kas uzkritīs no tiem plauktiem virsū, būs vien vadītājas vaina. Dažiem bērniem ir zilumi, bet atbildi nedzirdēju no kurienes tie ir radušies. Pirmo reizi saskāros ar tādu lietu, ka pat neesmu gatava bērnu tur vairs vest! Neiesaku! Ir citi bērnu dārzi, kur ir daudz savādāka attieksme gan no vadītājas, gan no darbiniekiem. Publisks fui

12.11.2018

Z

м Мария Р 13.11.2018

Mums tas pats!

really? 13.11.2018

Samaksa konstantu summu, tad aprekina cik patiesam bija apests,izterets taja menesi un to, kas par daudz bijis, parskaita atpakal- loti iespejams,ka tada sakara!
Vainiga esat tikai pati,saklausaties visadas lietas cik tur briesmigi un slikti un vel vedat beernu un pec tam sudzaties,ka tomer tur nav labi, kaut to jau sakuma zinajat?

5 5A2O 13.11.2018

Burtu pasaulite tiešām ir drausmīgāka vieta kur vest bērnus. Pilnīga antisanitara vide un ķerta vadītāja. Audzinātājas mainās tur tāpēc, ka neviens nevar sadzīvot ar to nelīdzsvaroto vadītāju, speciāli izvēlas jaunas meitenes lai viņas izrīkotu un ņirgātos

L LvMartins1989Lv 13.08.2022

Drausmiga iestade&attieksme