www.sudzibas.lv BULK SMS Krāpšana, nesūta pasūtīto preci un neatgriež naudu

AtrisinātaSIA Bulk sms/ SIA R & P Holding/ Group SIA - Krāpšana, nesūta pasūtīto preci un neatgriež naudu

Pasūtīju inhalatoru, preci neizsūtīja, un naudu neatgriež. Vērsos ptac, bet arī viņu lēmumu atgriezt naudu vienkārši ignorē.

Preci pasūtīju internetveikalā 30 minutes.lv (Bulk Sms Sia) , kad nedēļu preci nesaņēmu, sāku meklēt, kur palikusi. Tad atklāju, ka veikals 30 minutes.lv pēkšņi nedēļas laikā ir pazudis, bet bulk sms sia uz zvaniem un e-pastiem vienkārši neatbild.
Toties vietā parādījies uzņēmums r & p holdings ar diviem internetveikaliem vestro.lv (šobrīd pārtop par vestro. Eu) un bērniem. Eu, kas abi ir identiski bijušajam 30 minutes.lv, jo gluži vienkārši tas ir tas pats veikals, tikai mainīts domēna vārds un uzņēmuma juridiskie dati. Sazinājos ar šo veikalu, kas bezkaunīgi noliedz jebkādu saistību ar bijušo 30 minutes.lv un bulk sms sia.

Noskaidroju, ka bulk sms sia īpašnieki. Bet r & p holdings īpašniece abos šajos uzņēmumos, bet atsakās uzņemties atbildību un situāciju cilvēcīgi atrisināt kā bulk sms sia pārstāve, tā vietā melo un izdomā aizbildinājumus. Turklāt internetveikalu bērniem. Eu un vestro. Eu izstrādātājs ir guruit. Eu (uzņēmums group sia) , kura īpašnieki ir, uzminiet, kas? Jā - atkal vēl bruno krūmiņš. Mistiskā kārtā paši uzņēmumu īpašnieki absolūti nekādu saistību tajā visā nesaredz un apgalvo, ka viņiem neesot it nekāda sakara ar bulk sms un bijušo veikalu 30minutes.lv, laikam tas tādēļ, ka tik bieži maina domēnus, uzņēmumu nosaukumus, veikalu nosaukumus, veido sociālajos tīklos viltus profilus, no kuriem paši saviem veikaliem liek augstus novērtējumus un „ laikus”, ka jau pašiem sajuka, kur tad īsti viņi strādā. Bet, ja nopietni, tad tā ir vienkārši apbrīnojama bezkaunība!...

Šī visa ķēdīte ir vienkārši nekaunīgi zagļi. Neiesaku sadarboties ar uzņēmumiem:
Bulk Sms Sia,
R & P Holdings Sia,
Group Sia,
uzmanīties no vietnēm:
vestro. Eu (vestro.lv) ,
berniem. Eu
guruit. Eu.
Un noteikti jāatzīmē pašas personas, jo uzņēmumus, un vēl jo īpaši domēnus, pamainīt viņiem nav problēma.

Tā kā uzņēmumu īpašnieki ir saistīti ar it sfēru, kurā piedāvā savus pakalpojumus (vairāk attiecas uz group sia un bulks sms sia, noteikti īpaši jāuzmanās tiem, kas var kļūt par viņu klientiem, jo neko labu no cilvēkiem, kas melo, zog un ir absolūti bez jebkādas sirdsapziņas, jūs noteikti nesagaidīsiet - vien finansiālus zaudējumus un pabojātus nervus.

Atbilde no 30minutes.lv - interneta veikals 07.09.2017

Labdien!

Diemžēl nesaprotu šīs īles sūzības pamatu, ja kliente pati nav spējīga aizpildīt naudas atgriešanas anketu, kura ir 3 reizes viņai nosūtīta uz viņas e-pasta adresi.

Diemžēl nesaprotu kāpēc viņa jauc citus uzņēmumus, kuri nav ar BULK SMS, SIA saistīti, tas ka mēs nomājam no guruit.eu platformu kuru arī citi Latvijas interneta veikali nomā neko nenozīmē. No PTAC arī neesam saņēmuši nekādu ziņu. Ja PTAC pie mums vērsīsies tad sniegsim atbildi, ka mēs neizvairamies, ka kliente pati nav aizpildījusi atgriešanas anketu un uz e-pastu [slēpt]@30minutes.lv neko no klientes neesam saņēmuši!

Drīzāk šī izskatās pēc nomelnošanas kampaņas no citu internetu veikalu puses.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta īle 15.09.2017

Paldies, nauda par preci tika atgriezta.

ī

Man lika gaidīt iekavētos BULK-SMS maksājumus ilgāk kā pusgadu, pēc tam lika pārrakstīt uz GROUP.LV firmu līgumu lai varētu izmaksāt, solīja pat izmaksāt no privātājiem līdzekķiem, pēc tam tajā mainījās īpašnieki, mainījās domēnu nosaukumi, telefonu nummuri, pēc tam parādījās tām firmām mistiski VID parādi, un īpašnieki vēl jauni, pēc tam viņiem atkal mainas telefonu nummuri, epastu adreses no Latviešu domēniem pārvēršas par kaut kādām [slēpt]@gmail.com, un nekādu veidu nesniedz kā ar viņiem sazināties, tikai reizi mēnesī atbild un sola kaut ko vēl vēlāk izdarīt. Uzmanieties no viņiem! Profesionāļu zagļu un krāpnieku ģimene.

G Gatis Ēzels 30.05.2018

nekādu naudu viņi nav atgriezuši. meļi