Bulduru slimnīca dzemdību nodaļa - Dzemdības

2, 5 gadus atpakāļ es ar savu vīru pieteicām Buldoros, dzemdību nodoļā ģimenes dzemdības pie Valdisa Mozgira!!! Mūs laipni sagaidīja, izrādīja vislabākas telpas, dzemdību zāli un pateica kā pie viņiem ir vislabāka tehnoloģija un vislabākie specialisti, kā dzemdības norise būs vislabāka pie viņiem un jā man sāpēs tad vienkārši man uztaisīs epidurālo anastezīju un visas sāpes pāries, bet dzemdības tapat es jūtišu!!! Mēs ar vīru samaksajām krietnu naudas summu un ar mierīgu prātu dēvamies mājās gaidīt viskaistako brīdi savā mūžā ( Bērniņu piedzimšanu) !!! Kad pienāca tas laiks kad vajadzēja braukt uz Buldura slimnīcu, es sazvanijos ar Valdisu Mozgirsu kurš teica kā mūs gaidīs, viņu protams uz vietas nebija un mani apskatīja cits ārsts, aptuveni7 stundas mēs gaidījām ārstu, tas bija manas pirmās dzemdības!!! Vis gāja man kā vajāg, nekur nesteidzoties, bērniņš jūtās ļoti labi vēderīņā, bet kad atbrauca Valdis Mozgirs viņš visu saka paatrināt ar šprici, lai erekcija sākās atrāk, pārdura pūslīti kur atradās bērniņš un izlaida šķidrumu!!! Sāpēs sākās ļoti stipras, mani uz muguras lika gulēt vecmāte, es aizrijos ar ūdenī, Valdis Mozgirs kaut kur pazuda!!! Pēc kāda laika atnāca un es palūdzu to epidurālo anasteziju, viņš piekrita. Kad pēc kāda laikā atnāca anestozologs (sieviete) kura man tikāi no otra duriena ar adatu mugura ielaida zāles, pēc tās anastezijas man dzemdības apstājās un laikā kad man vajadzēja dzemdēt dēlu es vēmu un nejutu vispār savu apašējo ķermeņa daļu!!! Manu bērnu izmocija kā tikāi varēja, saskrēja visa nodaļa uz dzemdību zāli un ar lielām pūlēm bērns tika glābts!!! Bērniņš nevarēja paelpot un viņām tikai uzlika skābekļa masku zem kura viņš nomocījās 7 stundas un kad bērns atkāl mīrsta nost, naktī izsauca neatliekāmo reanimāciju no Vienības gatves !!! Un tas vēl Valdis Mozgirs ienāca palātā per manis un pat gaismu neieslēdza, teicot kā bernām ir ļoti slikti un viņiem nau tādas elpināsānas tehnoloģijas ar kuru var bērniņam palīdzēt!!! Mans bērns gandrīz nomira no tādas arsts palaidnības un nekompetences!!! Neviens mani pat nestādija priekšā kas var notikt ar bērnu no ta epidurālās anastezijas !!! Vienības Gatve man pateica ka viņš (mans bērns bija atvests mīrt, kā nedzivotajs, pēc tiem Bulduriem). Tagad manām bērnam ir 2 gadi un 11 mēneši un viņš ir vajdzirdīgs ar abpusējo sensoinerālo smago pakāpes vaidzirdību, 5 pakāpi, un invaliditāti, mēs ar vīru nezinām vai viņš vispār kadreiz runās. Bet tas Valdis Mozgirs dzerstās pa savu dārzu un priecājās par dzīvi !!! Mes esām kaimiņi un redzot kāds tas cilvēks ir vienkārši ka naidu pret to cilvēku nevar neko jūst!!!

R

K kristina 31.10.2010

Nu ko lai saka, žēl ka tādi ārsti ir un strādā!!!Pašai nācās saskarties ar šī ārsta bezatbildību!!!Kad biju nomocījusies ar sāpēm visu nakti un ar vīru ieradāmies ar somu Bulduru dzemdību nodaļā, jo šaubu par to ka dzemdības ir sākušās nebija nemaz.Atbraucām mēs plkst.9 tas ir tieši tad kad mainās maiņa, lieki piebilst ka iepriekšējā maiņa malkoja kafiju, bet jaunā nebija ieradusies.Mums teica lai uzgaidam, jo nav kam mūs apskatīt, tā mēs ar vīru 40 minūtes staigājām pa koridoru turp un atpakaļ.Tad nu uz 10 ieradās slavenais dakters Mozgirs, protams mēs jau viņam likāmies nesimpātiski jo nedodam mierīgi pievienoties kafijas dzeršanai.Tad nu negribīgi viņš aicināja mūs uz apskati, par viņa nicinošo attieksmi biju pārsteigta.Viņš mani apskatīja un teica, ka dzemdības nav sākušās un ir tikai 1 cm atvērums un ka ar tādu atvērumu var staigāt vēl nedēļu, bet tā kā man jau ir pārstaigāts laiks, lai braucu pirmdien uz stimulāciju!!!Uz ko es teicu, ka nakti esmu nomocījusies sāpēs un līdz pirmdienai nomiršu, uz ko viņš nicinoši atbildēja "nu mīlīt ko tad tu darīsi kad tev dzemības sāksies".Tā nu mūs rupji izsakoties izmeta no Bulduriem!!!Tā kā esmu no cilvēkiem kas otreiz nenāk uz vietu kur negaida, tad devāmies ar vīru uz Jelgavu, kur tanī pat dienā piedzima mūsu mazā princesīte.Gribu pateikt LIELU PALDIES dakterei Jolantai Pujātei un vecmātei Intai Strazdai, tās ir divas fantastiskas sievietes, kas bija ar mums visu dzemdību laiku!!!Nu un tagad atskatoties atpakal un palasot ko par dakteri Valdi Mozgiru raksta, esmu pateicīga iktenim, ka nedzemdēju pie viņa, jo kas to lai zina no kā mūs pasargāja Dievs!!!

A Andris. 08.05.2013

Tas stulbenis vēl jo projām turpat strādā!

juljaxa 15.10.2014

Avrora, es jau arī pateicīga no vienas puses dakterim Mozgiram, jo beidzot piedzimu savu meitinju. grūtniecība bija bez jebkādam problemam, konraktu nolemam netaisīt, esmu Jurmalniece un pati strādaju medicīna, nebija šaubu, ka dzemdības norīs Jūrmalas slimnīcā. 37 gr.ned, Viss sākās no rīta, mes atbraucam, tad viss gāja, 8 st dzemdēju, viss norija perfekti, tad atnāca laiks epiduralai, sataisīju, atkal gajdu..kad jau sāksies, atvērums jau 7 cm, atkal sāpes, otru šprici taisīja bez gribas, vēl nākas izprāsīt, o zinu savas tiesības...atkal gaidīšanas - nu jau 10 cm...gaidam..gaidam vēl...bet meitiņa apturejās un negribēja jau pati tuvoties, ( tads izskātījas efekts no epiduralas- lūdzu, neviens atkal nebrīdināj)tad nāca Mozgirs, apskatījas ( viņs jau bija trešais kas to darījis), un saka, ka brauksim uz ķeizar..es uztaisīju lielās acis un jautaju, vai tiešām tas ir nepieciešami..viņš paskaidroja, es biju nelielā šokā un viņš tik rupji : Nu budim rozhatj ili net ? :-/ man vēl vairāk sabojajies garīgais..operācijas zālē neviena māsa nerunāja, neko nepaskaidroja, kad izvilka meitinju, es pati jautaju, vai meitiņa vispār ???? Viņiem tas ir darbs..bet ziniet..nepatīkami..tad vēl neredzēju savu briesmīgu rētu..no sidrs pateicamies visiem, uzdāvinajiem lielas karbas konfektes, dakterim to labāku Hennesy XO pudeli..nu bet rezultats, tads uz mana ķermeņa, ka nākās pirkt jaunu apakšveļu, peldkostīmu un justies kroplim Jūrmalas SPA kopīgājā dušā... Rēta ir nelīdzena, un šķība... rētai uz bildes ir 10 mēn.

juljaxa 15.10.2014

nu nekaaa neizdodas bildi pielikt..āāāāāāāāāāā besīīīīīīīi . man bus suuzibas uz sudzibas.lv liekas

доброго времени суток
рожала 01.01.2016 у доктора Валдиса,отличный доктор,таких бы побольше,приняли быстро,отношение и ко мне и к ребенку отличное.
в Юрмале рожаю второй раз никаких претензий нет,акушерка не отходила ни на секунду врач тоже все время контролировал,эмоционально поддерживал,
просто надо знать все о состоянии ребенка,может что то было не так тогда надо в страдыню ехать,а если ребенок здоров,то в Юрмале без проблем

D DavidsE 27.04.2017

Konkrētais ārsts tikko tika notiesāts ar 28000 EUR sodu par nolaidību, kā rezultātā viens bērniņš nomira... http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/658112-piespriez_38_000_sodu_diviem_arstiem_saistiba_ar_berna_navi_pec_dzemdibam