www.sudzibas.lv BTA Nemaksā atlīdzību

BTA - Nemaksā atlīdzību

Nekad neapdrošiniet BTA. Tie ir krāpnieki, BTA ir krāpnieki. BTA pierunā vainīgo pusi, lai tie uztur muļķīgu nevainīgā pozu (kaut gan paši iepriekš ir atzinušies), tadējādi, radot iespēju krāpniekiem BTA nemaksāt atlīdzību. Neapdrošini BTA

E Edvins 11.05.2009

Man ir bijusi tikai viena saķeršanās ar BTA un tā pati veiksmīga(paldies Dievam)-uzbliezās manai mašīnai virsū 80 gadus vecs onka ar savu sarūsējošo drapaku...Uzrakstījām sakaņoto, nākamajā dienā aizbraucu uz BTA safočēt mašīnu un uzrakstīt iesniegumu(attieksme no darbinieku puses diezgan suniska), atbildēja mazāk kā 2 nedēļu laikā, ka viss kārtībā, var braukt remontēt mašīnu...

J Jānis 24.05.2009

Muļķības! Man 4 reizes ir bijusi darīšana ar BTA, un ne mazāko problēmu.

U Uģis riktigais 24.05.2009

Es kādreiz pats drošinaju BTA, nevienu nesabraucu.Kadu gadu atpakaļ man viens uzbrauca, kas bija drosinajis BTA.Es saņēmu kompensaciju, par ko salabot savējo brīnumu.Vienīgais, ka bija jabrauc tikai vienā vietā, laikam Sporta iela Rīgā. Citādi neko.Nu, varbūt tur kādam mēnešreizes, tāpēc nevozs...

R Reinis 21.11.2009

Pašam ir bijis tas gods divas reizes griezties BTA pēc atlīdzības, pirmo reizi pēc OCTA, kur man izmaksāja četras reizes lielāku summu, nekā reāli samaksāju servisā par mašīnas labošanu (nebija garantijas mašīna), otro reizi griezos nese, augustā, pēc KASKO, uz ceļa notriecu stirnu, izmaksa ļoti liela, bet viss tika noorganizēts ļoti labā līmenī, augstākā, nekā biju cerējis, pēc 10 dienām mašīna jau bija servisā un remontējās, vēl pēc nedēļas jau gatava braukšanai. Pagaidām esmu pārliecināts, ka tas ir mans apdrošinātājs un ne pie viena cita netaisos pāriet.

E edijs 05.09.2011

Praktiski visos gadījumos, kad jūs esat nlo ceļu policijas atzīts par vainīgu pēc ceļu satiksmes noteikumiem, BTA - pīe KASKO apdrošināšanas neizmaksā atlīdzību, jo viņi to pamato ar savu ļoti slideno un vispārīgi (tulkojamu pēc vajadzības) punktu 3.3.4., it kā tas ir darīts ar ar ļaunu nolūku, kau arī dabā tas notika tīri nejauši aiz neuzmanības un ne jau tīši. Priekš kam tad KASKO?? Visu laiku domāju ka KASKO `darbosies tad, kad nevar būt runas par obligāto transporta civiltiesisko apdrošināšanas atlīdzību. Esmu ļoti vīlies un domāju ka BTA tomēr nerīkojas godīgi un ar saviem "slidenajiem" noteikumiem tīši krāpj cilvēkus. Iesaku sargāties no krāpniekiem.

V valdis valdis 19.12.2015

BTA, teikšu Jums atklāti... Citur neesmu drošinājis kā tikai BTA, visus savus auto, gan juridisko gan fizisko. Esmu ilgadējs klients. Bet ir nu mirklis klāt k a esmu vīlies viņos... Iepriekš bija neliela viņu nolaidība par ko maksāju es, bet ar šo reizi mans mērs ir pilns. Atsakās maks;at CASKO, ar norādi par ļaunprātīgu nodomu. Sakiet vai nav smieklīgi... nopirku līzingā volvo XC90 un tagad speciāli paskŗēju zem smagā (pēc viņu domām tā izdarīju) Mīļe lidzpilsoņi... tikai ne BTA

K Kitunet 03.03.2017

Šodien apmeklēju BTA filiāli Jelgavā un vēl joprojām esmu šokā. Man ir amex gold karte un līdz ar to esmu apdrošinātā BTA automātiski, tā ir amex gold kartes sastāvdaļa. Atnācu uz BTA Jelgavas filiāli lai pajautātu, ka būtu pareizi rīkoties manā situācijā ( aizkāvēta bagāžā un kofera bojājumi). Viena no apkalpošanas speciālistiem vispār teica, kā bagāža nav apdrošinātā. Murgs. Tā ir apdrošinātā! Proti, speciālisti nevarēja atbildēt ne uz vienu jautājumu: kādi dokumenti ir vajadzīgi, kā būtu pareizi rīkoties. Tikai viens komentārs: sūtiet visi, pēc tam refzēsim. Tā nav atbilde no kompetentā apdrošināšanas speciālista. Pēc tam, izgāja nodaļas vadītāja un sāka kliegt! Pat divas darbinieces bija šokā. Es aizgāju projām, neviens pat nepiedāvāja aizpildīt atlīdzības formu. Šausmīga attieksme pret klientiem: nevaru rekomendēt Jelgavas filiāli. Viņiem laikām ir devīze: dzīve būtu tik forša, ja nebūtu nevienu klientu!

R Reinis m 13.12.2017

Es neiesaku kasko apdrošināšanu pirkt pie BTA, JO es šajā kompānijā klients esmu vairāk nekā 10 gadu, un apdrošinu vairākas tehnikas vienības kā arī māju, bet kad nogremdēju traktoru, to ārā velkot vinčai plīsa trose, kura ar lielu ātrumu ietriecās traktora kapotā un sasita 2 radiatorus. Pieteicu nelaimes gadījumu savam uzticīgajam apdrošinātājam BTA. Pēc nedēļas uz e-pastu saņēmu šādu atbildi.
Sveiki,
AAS "BTA Baltic Insurance Company", turpmāk tekstā - BTA, 2017.gada 27. novembrī saņēma Jūsu atlīdzības pieteikumu Spectehnikas apdrošināšanas polises Nr.LV16-27-10002633-6, turpmāk tekstā - Apdrošināšanas līgums, ietvaros saistībā ar 2017.gada 27. novembrī, Seces pag., Jaunjelgavas nov., notikušo negadījumu, kurā tika bojāts traktors NEW HOLLAND T7.185 ar reģistrācijas numuru T2824LE, turpmāk tekstā - Apdrošināšanas objekts. Par pieteikto negadījumu BTA ir reģistrēta Atlīdzību lieta Nr.I27-154198/03-17, turpmāk tekstā - Atlīdzību lieta.
Traktors pieteiktā negadījuma brīdī bija apdrošināts saskaņā ar BTA Specializētās tehnikas apdrošināšanas polisi Nr.LV16-27-10002633-6, turpmāk tekstā - Apdrošināšanas līgums, kura neatņemama sastāvdaļa ir BTA Specializētās tehnikas apdrošināšanas noteikumi Nr.35 un Vispārējie apdrošināšanas noteikumi Nr.3.
Vispārējo apdrošināšanas noteikumu Nr.3 1.17.punkts nosaka, ka Apdrošinātais risks ir apdrošināšanas līgumā paredzētais no Apdrošinātā gribas neatkarīgs notikums, kura iestāšanās iespējama nākotnē. Savukārt, saskaņā ar Specializētās tehnikas apdrošināšanas noteikumu Nr.35 3.daļu, BTA atlīdzinās zaudējumus saistībā ar apdrošināšana objekta bojājumu, bojāeju vai zudumu, kas ir iestājies jebkādu pēkšņu un neparedzamu apstākļu rezultātā.
Ražotāja ekspluatācijas instrukcija paredz, ka Traktors tiek izmantots lauksaimniecības darbiem un tā ekspluatācijas laikā ir jāievēro attiecīgo normatīvo aktu prasības - darba drošības, ceļu satiksmes u.c., noteikumi, kas paredz pareizu traktoru izmantošanu. Bez tam, ekspluatācijas instrukcijas 5.daļā par "Transportēšanas procesu", sadaļā par iestiguša transportlīdzekļa atbrīvošanu norādīts, ka vilkšanai nedrīkst izmantot ķēdes, vadus vai virves mašīnas vilkšanai. Ja ķēde, vads vai virve plīst vai izslīd, tā var sist ar lielu spēku. Mašīnas vilkšanai izmantot tikai nekustīgus savienošanas vai vilkšanas stieņus. Neievērojot šo nosacījumu, pastāv nāves iestāšanās vai nopietnu traumu gūšanas risks.

Noteikumu 4.1.1.punktā noteikts, ka, BTA neatlīdzina zaudējumus ja Apdrošinājuma ņēmējs, Apdrošinātais, Tiesīgais lietotājs nav izpildījis visas apdrošināšanas objekta ražotāja, piegādātāja instrukcijas vai spēkā esošajos normatīvajos aktos iekļautās prasības par apdrošināšanas objekta lietošanu, testēšanu, pārbaužu, tehnisko apskašu, tehnisko apkopju vai remontdarbu veikšanu un šāda instrukciju vai prasību neizpilde ir izraisījusi vai veicinājusi zaudējumu rašanos vai zaudējumu apmēra palielināšanos.
Ņemot vērā augstāk minēto un Atlīdzību lietā saņemto informāciju, BTA konstatēja, ka negadījums ir iestājies Traktora vadītāja apzinātas rīcības rezultātā, pārkāpjot Traktora ekspluatācijas noteikumus un Latvijas Republikas normatīvajos aktos paredzētās prasības un pienākumus, kas ir jāievēro ikvienam, kurš vada un apkalpo traktortehniku, kā rezultātā nav iestājies neviens no Apdrošināšanas līgumā apdrošinātajiem riskiem. BTA, saskaņā ar Apdrošināšanas līguma noteikumiem un spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, pieņēma lēmumu atteikt izmaksāt apdrošināšanas atlīdzību.
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar BTA pa tālruni 26121212 vai e-pastu [slēpt]@bta.lv.
Ar cieņu
Mārtiņš Zabarovskis
Apdrošināšanas atlīdzību departamenta
Īpašuma un speciālo risku regulēšanas nodaļas speciālists
Tālr.: 26121212, fakss: 67374482
BTA mājas lapa: www.bta.lv, Klientu atbalsta dienests: 26 12 12 12
e-parksts_worker-LV
Pēc atbildes es saprotu, ka traktors ir saņēmis nopietnu traumu, lai gan tas nav cilvēks, nekas nav arī teikts par metāla trosi. Nez ja man mājai kas notiktu ko tad Zabarovska kungs man atbildētu, kas nebūtu ievērots.
Reinis

S Snezhana Snezhana 13.04.2018

BTA ir tīrie krāpnieki, man bija celu satiksmes negadijums kur es nebiju vainigs, un vainiga puse saskanota uzrakstija ka vins ir vainigs, un ko jūs domajat, vini pec 2 nedelam uzrakstija uz e-pastu to ka Es pats esmu vainigs ka es izraisiju celu satiksmes negadijumu, kaut kads apsurds, es pat izsaucu policiju, bet cilveks kliedza lai nesaucu jo vinam esot 8 punkti. Nekad neapdrošiniet Jūsu auto pie BTA!