BTA - KASKO

Cien., dāmas un kungi, silti neiesaku izmantot BTA apdrošināšanas pakalpojumus. It īpaši KASKO.Nekādas pretīmnākšanas klientiem un kavēšanās ar atlīdzības izmaksu (tika piedāvāts remontēt automašīnu Tukumā bez iespējas šo piedāvājumu pat apspriest). BTA liks jums vēl vairāk vilties tā jau netpatīkamajā situācijā...

U

Z zzk 10.04.2009

par visadiem kantoriem esmu šādus stāstus dzirdējis. Pats droshinu IF. nekadu problēmu. Diemžēl vienreiz nācās izmantot KASKO atlīdzību un viss notika, kā pēc grāmatas - pēc tāmes apstiprināšanas pēc 2 dienām pazvanīja no IF un piekrita tāmi apmaksāt. Super

E edijs 15.09.2011

BTA ir krāpnieku kompānija. Par sīkumiem pēc KASKO kādrez var izmaksāt bet kad ir lielāka summa noteikti attikums, jotu to avāriju tak izraisīji ar ļaunu nolūku. Neapdrošiniet BTA.

M Melis 28.10.2015

BTA krāpnieku kompānija 100% apmērā. Un vēl lielāki krāpnieki šajā kompānijā ir tā saucamie "sertificētie auto novērtētāji". Tiek uztaisītas "kosmiskas" tāmes auto remontam. It sevišķi iesaku uzmanīties Vidzemē-konkrētāk Cēsu pusē. Te vajadzētu KNAB pārstāvjiem paviesoties!!!