www.sudzibas.lv BTA Informācija interesentiem

BTA - Informācija interesentiem

Sveiki!
Negribu sūdzēties, vienkārši vēlos painformēt citus attiecībā uz "BTA Insurance Company"SE (BTA) piedāvāto veselības apdrošināšanu.
Lūdzu ņemt vēra, ka apdrošināšanas noteikumu tekstos ir daudz vispārēju - nekonkrētu punktu. Ar vienu no tādiem saskāros arī es - BTA neapmaksa (atsakās apmaksāt) locītavu/muskuļu sonoskopiju. Noteikumos (arī ar konkrētu uzņēmumu parakstītajos) gan nav teikts, ka apmaksa uz šo konkrēto izmeklēšanas veidu tiks veikta, bet nav arī pateikts un atrunāts, ka neapmaksās konkrēto izmeklēšanu. Līdz ar to lēmums par apmaksu no BTA puses var būt subjektīvs.
Iesaku, ja ir nepieciešamība, izpētīt konkrētos - BTA ar konkrētu uzņēmuma noslēgtos noteikumus un izvēlēties citu analogu izmeklēšanas veidu, kas varētu būt dārgāks, tomēr ir apmaksājamo sarakstā!
Vēlot neslimot un veiksmi, Andris! (PS.: Pārpublicēju, jo abriviatūru "BTA" kompāniju pazīst labāk)

_

P posetitel 033 29.08.2014

Polnostju podderzivaju celoveka, "BTA Insurance Compani"SE etta firma rabotajuscaja po dvoinim standartam pervoe poobescat i vtoroe obmanut.I tak pri luboi strahovke.Rabotat s nimi sebe v ubitok.Dumaite prezde cem zaklucat s nimi kakoi libo dogovor.Da i tekucka kadrov u nih bolsaja i nikto ni za cto ne otvecaet, takoi stil ih raboti.

saits Otra puse.lv jau otro reizi neadvikati nokaš naudu! ar šodienu bija palicic abone;sana 2 dienas velejos partaukt, bet pecpusdiena paradaijas jau kad vienu dienu varu abonet,un par stundas bija jau iziņa kad esmu abonejis kartejo menesi abonešanu, tas man liekas rekets un piespiedu abonešana pirms laika neļaijot personai izveleties un ta nav pirma reize! liekas tam jadara gals!