www.sudzibas.lv BTA BTA neapmaksā atlīdzību

BTA - BTA neapmaksā atlīdzību

Neskaidri formulējumi noteikumos!BTA neapmaksā atlīdzību par ambulatoriski veikto apkakles zonas masāžu NRC Vaivari, pamatojoties uz punktu:4.2.14. vispārējo ķermeņa masāžu, prostatas vai ginekoloģisko masāžu, vispārējo 4/ 6 ķermeņa diagnostiku, polisomnogrāfiju, miega traucējumu izmeklējumiem vai ārstēšanu, ambulatorās rehabilitācijas pakalpojumiem stacionārā vai rehabilitācijas centros, uzturēšanos pa nakti dienas stacionārā;Skaidrs, ka formulējums attiecas uz pacientiem, kuri ārstējas un nakšņo stacionārā vai rehabilitācijas centros un grib papildus saņemt maksas pakalpojumus, nevis uz tiem, kas saņem procedūras ambulatoriski.BALTA, ERGO apmaksa NRC Vaivari pakalpojumus (masāžu) bez problēmām , bet BTA neskaidra 4.2.14. formulējuma pamatā atteica.Viltīga kompānija.

T

X xyg 09.08.2016

Vai tas kas jauns?
šis krāpnieku kantoris gatavs uz visu lai neapmaksātu.
Neprofesionāli un dumji darbinieki, kuriem nepiemīt komunikācijas prasmes.
Jāsūdz tiesā par goda un cieņas aizskaršanu!
NEKAD NEPĒRCIET BTA POLISES!