www.sudzibas.lv Brunavas pagasta doktorāts No bērniem nelikumīgi tiek kasēta nauda par medicīnas pakalpojumiem.

Brunavas pagasta doktorāts - No bērniem nelikumīgi tiek kasēta nauda par medicīnas pakalpojumiem.

Bauskas rajona Brunavas pagasta doktorātā tiek kasēta maksa par medicīnas pakalpojumiem. No nepilngadīgajiem bērniem 1 Ls, no pieaugušajiem 2 Ls. Aizbildinājums-doktorāts nav spējīgs samaksāt par Latvenergo pakalpojumiem. Tas ir pilnīgs absurds. Ar kādām tiesībām no bērniem var kasēt naudu, ja pēc Latvijas likumdošanas bērniem līdz 18 gadiem medicīnas pakalpojumi ir par brīvu. P.S. Un uz doktorāta durvīm stāv uzraksts-brauciet uz Bausku, tur viss par velti. Tās tak ir šausmas!!! Tā jau ir Medicīnas darbinieku patvaļa!!!

G

B BM 20.02.2010

Ko tad auro šeit? Raksti vai zvani uz VOAVA un sūdzējies! Uzrakstu uz durvīm nobildē un lai tak sūta pārbaudes.

A Anda 20.02.2010

Medicīnā valda vēl lielākas cūcības. Man pērn bērnu ar rokas lūzumu nosūtīja uz konsultāciju TOS ( Traumatoloģijas slimnīcā). Piezvanu uz reģistratūru un jau'tāju - bērns+ nosūtījums? Man atbild - nu bezmaksas numuriņi pie šī ārsta ir pēc 4 mēnešiem, bet jūs taču ar lauztu roku tik ilgi negaidīsiet? Tad ir tikai maksas - 25 Ls par katru ārsta apmeklējumu. Nu protams, ka maksāju. Un tūliņ pat bija pie ansesteziologa tas pats - gribi līdz operācijai tikt, maksā 25 Ls.

A Agnese 22.02.2010

VOAVA vairs nav!Ta ir likvideta.Bet tomer ir iespeja rakstit Veselibas inspekcija Riga Klijanu 7.
Bet es domaju, ka tas nav verts darit, jo pec pedejiem zinam par Rigas Siltumu un Parex algam, palika skaidrs, ka musu valsti neviens nekam nav vajadzigs un tev vienalga melo, ka ir kontrole un algas samazinajums pat deputatiem un pec tam tu vari redzet, ka isteniba situacija druscin savadak!