Brenda Anda Klēbaha - Nemaksā par īri

Nekad neizīrējiet dzīvojamās telpas šai meitenei. Visu laiku ir kādas problēmas ar darbu un naudu. Covid krīzes laikā nācām pretī- atļāvām maksāt pa daļām, bet beigās nemaksā neko un nemaz nejūtas vainīga. Meitene pēc skata lādzīga- bet beigās uzmetīs, nesamaksās un vēl atļausies apvainoties ja lūgs izvākties no telpām. Viņas vietā dokumentus bieži paraksta mamma- uzmanāties!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 06.07.2020

Palidzēšu atgūt Jūsu naudu... sastadīt Jums labvēlīgo nomas līgumu...

L Liene.linda 18.08.2020

Arī sanācis saskarties ar šo cilvēku un ne pozetīvā saskarsmē. Šī meitene taisa viltus profilus un jau vairāk kā 8 gadi man liekas. Tādā veidā ari iepazīstinot sevi ar meitenēm. Vai nu uzdodas par viltus profila labu draudzeni, vai arī stāstot kad viltus cilvēks atrodas Autentikā, kur tajā laikā strādāja. Protams kad viņa ir vienigā kas ir redzējusi šos čaļus kas dzivo viņas izdomu pasaulē. Bet viņa ļoti cenšas ari sadrudzēties , sakumā liekas jauka meitene. Stāstas visas savas problēmas , kad nav draugi un kad ģimenē problemas. Tā kad tiešām žēl un gribas palidzēt , bet tā laikam daļa no viņas drausmīgajām spēlem.
Šie ir viņas profili no kā ir čakarējusi cilvēkus. Niks Zaicevs , Rolands Gutmanis , Uğis Mūrnieks , vel vel daži ko neatceros.