www.sudzibas.lv Brauceji ar nevajadzigi ieslegtam talajam gaismam Brauceji ar nevajadzigi ieslegtam talajam gaismam

Brauceji ar nevajadzigi ieslegtam talajam gaismam - Brauceji ar nevajadzigi ieslegtam talajam gaismam

Man ir piegriezusies tie idinji, kuri brauc ar taalajam gaismaam apstaklos, kad tas nemaz nav nepieciesams. Piemeram, sodien braucot pa Vidzemes soseju tur, kur ir 3 joslas katraa virzienaa, nemitiigi naacaas signalizeet pretimbraucosajam masinam, lai izsledz taalaas gaismas, jo taas apzilbina. Nemaz neizteiksos par tiem idinjiem, kuri brauca manaa virzienaa un neizsleedza taalos ugunjus tad, kad pabraucu viniem garaam un biju spiesta censties nejausi neieskatities nevienaa no spoguliem, jo neapzilbtu no baltaas gaismas. Kaada velna peec taalaas gaismas uz sosejas vispar ir vajadzigas - abaas pusees joslai ir novilktas baltas liinijas, ir jaabuut aklam, lai tajaas neierakstiitos. Tas pats ir ar braucejiem uz mazakas nozimes celiem, kuri skaidri redzot pretimbraucoso masiinu, taalaas gaismas izsleedz tikai tad, kad vinji jau ir pavisam tuvu Ja tumsas apstaklos bez talajaam gaismam nespej pabraukt, tad vispar nav ko liist aaraa uz cela!

B

M Moldova 11.03.2011

Nelegālie krievu imigranti, kā likts! Tiem viss pie kājas!

B Brauceeja 11.03.2011

Ludzu nepaarveertiisim so teemu par kaarteejiem starpnacionaalajiem slima zirga murgiem. Ja kadam ir ko teikt par teemu, tad pievienojiet komentu, ja gribas tikai tuksi pamuldeet, tad nepulieties

B Brauceeja 11.03.2011

vai atvainojiet mani - es vienkārši esmu stulbā blonda - visu saputroju.. es vienkārši neatšķiru tālos no ksenona. es braucu ar veco žigu - ja redzēsiet mani uz ceļa, apbrauciet pa gabalu, jo esmu stulbā aita. Atā!

Z Zinaida 11.03.2011

ololololololooooo... Čangal, redzēji? kārtējā dura...

H he he 11.03.2011

tagad ble nevar saprast it kā tuvās ieslēgtas bet spīd kā tālās a kad tālās ieslēdz tad vispār griez nost grāvī un gaidi kamēr garām pabrauks savādāk redzi pazaudēt var

E EasyNote 11.03.2011

man personīgi riebj, ka 1/3 saslēguši migliniekus, kas domāti miglas apstākļiem.

B Brauceeja 11.03.2011

Kaads var izskaidrot populaari, kaapeec taalaas gaismas uz sosejas vispaar vajadziigas? It iipasi, ja veel laukaa ir sniegs, kas pa dabai gaismu atstaro? Tas ir taapat kaa dalja brauceeju (iipasi sieviesu) seez tik tuvu stuurei, ka ar degunu priekseejaa stiklaa bakstaas, lai pilniibaa redzeetu masiinas priekspuses gabariitus. Taapat tos neredz un sitaa seezot var arii muguras deformaacijaa iedziivoties.Bet vienalga dara. Kaada velna peec?

D DrDooM 11.03.2011

Braucēja, ja tu esi tik stulba un neaptēsta tad palasi csdd majaslapā, kāpēc mašīnai ir domātas tālās gaismas...

B Brauceeja 11.03.2011

Dr Doom, izskataas, ka tev pasam ir jaapmeklee CSDD maajas lapa. Peedeejo reizi, kad skatiijos, taalaas gaismas bija aizliegts lietot gadiijumos, kad taas var apzilbinaat pretim braucosaa vai apdzenosaa automobilja vadiitaaju. Ja brauceejam ir nepieciesamiiba iesleegt taalaas gaismas ziemas laikaa ap plkst. 4 peecpusdienaa, tad varbuut vajadzeetu apmekleet acu aarstu vai arii vispaar nevajadzeetu uz ielas raadiities, ja jau tie skiet nepietiekamas redzamiibas apstaaklji, kuriem ir nepieciesamas taalas gaismas...

O o 11.03.2011

kad meitenīte nonesīs kādu gājēju vai ar pakaļu stāvošu stirnu, tad pārvērtēs savus uzskatus.

tālās gaismas vispār jāizslēdz iespējami vēlāk, lai max redzētu situāciju uz ceļa tālāk par 50 m no auto purngala.
nesaprotu tos gudriniekus, kas parādās kaut kur 4-5 km attālumā uz taisnes un uzreiz izslēdz tālos, kas var sākt žilbināt labi ja 1-1.5 km attālumā, bet tiem jau tikai pieredze ar zvēriem vai bedrēm var ko palīdzēt.

T Tobraucēja 12.03.2011

Un par cik auniem tu pati tiesības nopirki?Laikam tavs stāžs nav lielāks par pāris mēnešiem.Kad iemauksi kādā bedrē, vai nedod dies, kādu nobrauksi, tad sapratīsi tālo gaismu nozīmi.

Uze zdesj?

Z Zinaida 12.03.2011

Da, ja dura dolbannaja uze prosnulas, za vodockoi nado shoditj

Nu davaj, ja smataju, tolko 10 utra no dlia nas esto ze ne rano

в Вacя 12.03.2011

Sliškom rano!

Da ti cto Big v samij raz. Subbota ze

č Čoms 12.03.2011

Laikam Tvaika ielā bijis ārkārtas izlaidums, visi mazie hitlerīši un napoleoniņi tikuši brīvībā.

в Вacя 12.03.2011

Druzja, vi pro Japoniju slišali?

Z Zinaida 12.03.2011

Esli ti nastoja64ii Bigs, to sli6al, esli net, tak idi, tam bila zaloba pro prostitutok, tam tvojo mesto.

H harijs 12.03.2011

Par gaismām runājot, - tālās nav vainīgas. Vainīgas ir pārāk spožas tuvās gaismas. Tagad modernajām mašīnām ir tādas lampas, ka nesaproti kas deg.
Reiz braucu, - uzspīdināju brīdinājumu, Bet pretī braucējs iešķieba tālo, ka vēl vairāk apžilbu, bij jāpiebremzē.