Brandwatch pulksteni - Serviss

Tatad.Pirms kadiem 3menesiem iegadajos veikala Brandwatch rokas pulksteni.Pardeveja veikala bija loti laipna un atsauciga-un ka patikamu parsteigumu-man pec pirkuma iedeva kuponu nakamajam pirkumam-50%atlaidi...tas bija loti patikami-un pie sevis padomaju-seit es noteikti gribesu nopirkt savai draudzenei davanu.Bija tris varianti kurus velejos apskatiit.Bet te nu Tev bija...
Tad, kad noskatiju interneta majas lapa konkretos modelus-un aizsutiju e-pastu-atbildi sanemu tikai sodien-04.04.2011!Pieminesu tikai to, ka e-pastu sutiju 29.03.2011!A-un kupons man bija derigs lidz 03menesa beigam!Teksts, ko sutiju uz e-pastu;Butu loti pateicigs, ja atbildetu pec iespejas atrak-un pie reizes man
pateiktu, kuros jusu veikalos shie pulksteni ir, lai ieekonometu laiku un
nebraukatu pa veikaliem meklejot konkreto preci.
Un man nu beidzot atnaca atbilde..;
Labdien, atvainojos, ka atrak atbildet nevarejam, bet darba loti daudz.
Varejat uzvanit uz kadu no veikaliem, tad atbildi uzreiz sanemtu. Kupona
termins jau beidzies un visi sie 3 modeli bija visos trijos veikalos.
Nemot vera to, ka pats esmu tiesa saistiba ar klientu apkalposanas sferu-esmu loti neapmierinats ar sniegto/nesniegto servisu.Tagad varu principa to kuponu uzkart uz naglinas:)
Tatad-secinajumus varat izdarit pasi!

J

A arnis 04.04.2011

Ko tu gribi no firminas kura pastāv tikai uz cilvēku stulbumu un lētticību.
Viņi tos pulksteņus iepērk no Turcijas, kur uztaisa perfektu kopiju pa pāris dolāriem, un tad pārdod lētticīgiem cilvēkiem kā ekskluzīvu un oriģinālu preci.
Protams teiksi ka tā nav, bet tici man, tā ir. Zinu cilvēku kas strādāja tajā firmiņā un viņu atlaida dēļ tādu tekstu izklāstīšanas citiem.
Protams pa vidu visiem ir arī kāds oriģināls, lai, ja parādās problēmas, var pierādīt ka viss ir kā vajag, bet apmēram kādi 90% visu pulksteņu ir labas kvalitātes viltojumi.

K kadetiite 04.04.2011

Ja jau tik ļoti gribējās to pulksteni ar atlaidi dabūt, sen jau būtu noskaidrojis veikala tālruni un uzzvanījis un visu uzzināis, kā arī nopircis pulksteni!

Z Zane 05.04.2011

Jasaka, ka sudzibas autoram nav pilnibas taisnibas un ir diez gan glupi sudzeties par savu kludu, jo ja jau tas kupons derigs lidz 03 beigam, tad kapec rakstiji epastu pedejas dienas, butu pazvanijis uz veikalu vai ofisu un noskaidrojis to. Cilvekam nav jasez no rita lidz vakaram interneta un jagaida epasti. Ja man butu tads kupons un to gribetu izmanot, tad es negaiditu 3 menesus lidz pedejai dienai, smiekligi, es butu to izmantojusi agrak. Par klientu lenumu veikalam nav jauznemas atbilde, es butu tava vieta klusetu un nelielitos par savu lenumu.

J Juris 05.04.2011

Mīļie cilvēki, runa te ir par klientu servisu un "operativitāti" ;) Tas ka nokavēta atlaide un tur paša kļūda - par to neviens nestrīdas un nesūdzas.

M Maija 05.04.2011

ir, nu, gan atradis par ko sūdzēties! pats vainīgs, ka nokavēja tādu labu piedāvājumu! kuram katram gan jau nelaimējās dabūt tādu kuponu!
par turcijā ražotiem pulksteņiem - tās gan ir pilnīgas muļķības! tad jau nedotu 2 gadu starptautisko garantiju!

A andrejs 05.04.2011

Juris pats idiots sevi appisa:D Lohs tāds ja atbildes nav pēc divām dienām tad pašam nepielec ka varētu uzzvanīt uz veikalu??? Kāds tev pimpausim vēl serviss vajadzīgs, ja nu vienīgi tev paurim.