www.sudzibas.lv BPO Darbaspēka izmantošana

Bposervices.lv - Darbaspēka izmantošana

Šī kompānija nodarbojas ar darbaspēka izmantošana, maksājot grašus.
Darbs (telemārketings) ir ļoti atbildīgs, nerunājot par to ka visu dienu runājot pa telefonu ar klientam, tiek iztērētas ļoti daudz enerğijas.
Darbiniekam zvanu laikā nav pat ļauts aiziet uz labierīcībām.
Tā jau tā alga ir niecīga, tiek noņememta alga, attrunājot ka tā ir darba efektivitāte, pat ja darbiniekam ir produktīva darba diena ar darījumiem.
Diez vai tiešajiem priekšniekiem, kam alga ir daudz lielāka, tiek noņemts par darba efektivitāti!?
Un diez cik nopelna apkopēja kas uzkopj telpas, vai par viņas darbu arī tiek veikta efektivitātes pārbaude!?
Mēs brīnamies ka no latvijas brauc prom darbaspēks? !
Šādā veidā tas noteikti nemotivē!
Noteikti negatīva atsauksme par šo kompāniju!

Atbilde no BPO Support Pārstāvja atbilde 12.01.2024

Sveiki,

Pateicamies par komentāru! Mums žēl, ka sadarbība ar mūsu uzņēmumu neizdevās kā iecerēts, varam apliecināt, ka darbinieki ir mūsu uzņēmuma vērtība un to cenšamies apliecināt gan ieguldot ievērojamus līdzekļus to attīstībā, gan patīkamas darba vides nodrošināšanā, kā arī kopīgu pasākumu organizēšanā u.c. labbūtības pasākumos.
Attiecībā uz atalgojumu atklāti to komunicējam ar visiem darbiniekiem pirms sadarbības uzsākšanas kā to nosaka arī likums, iekļaujot darba samaksas apjomus gan sludinājumos, gan līgumos, kā arī skaidri esam komunicējuši, ka darba efektivtiāte ir būtisks faktors darbinieka paveiktā darba izvērtēšanā.

D

Kad vēlies atrast labi apmaksātu darbu latvijā.

Sigita Bronze 17.03.2018

Sapratu sūdzības autori.
Bet tā jau arī ir - meitenes,- neejiet šādos katnoros.