www.sudzibas.lv Bonava Slikta attieksme pret klientu

Bonava Latvia SIA, iepriekš NCC - Slikta attieksme pret klientu

Ļoti neforša kompānija, attieksme pret klientu kā bankās - kad vajag pircēju, tad "saldu mēli" sasola visu ko, bet kolīdz sākas darījums, tā viss notiek savādāk, un viss notiek no spēka pozīcijas.
Nepērciet viņu reģipšu dzīvokļus mikrorajonos par milzīgajām summām - tas nav tā vērts. ! Pataupiet savus nervus un pašcieņu, jo bez cīņas ar viņiem neko nesakārtosiet.

Atbilde no Bonava Latvija Pārstāvja atbilde 09.01.2018

Labdien!
Ikdienas darbā mūsu uzmanības centrā vienmēr ir klients - tā ir viena no Bonava pamatvērtībām. Mēs vienmēr sākam ar to, ka ieklausāmies un cenšamies saprast mūsu klientu vajadzības un vēlmes, lai varētu viņiem sniegt to, ko bijām solījuši. Tāpēc labprāt uzzinātu vairāk par situāciju, kas ietekmējusi Jūsu viedokli un rastu tai risinājumu. Diemžēl komentārs ir anonīms, tāpēc lūdzam sazināties, rakstot uz [email protected] vai zvanot uz +371 67567841.

P patiesibab 11.06.2019

Pilnībā piekrītu. Kompānijā Bonava valda necieņa un vienaldzība pret klientiem, kad parakstīts dzīvokļa pieņemšanas-nodošanas akts. Nopirkām dzīvokli 2019. g. jaunajā projektā, bijām domājuši, ka esam laimīgākie cilvēki. Bet realitāte izradījās skarba. Dzīvoklī bija konstatēti slēptie defekti liela daudzuma. Neskatoties uz to, ka līgumā teikts, ka visus celtniecības defektus, kurus konstatē pēc dzīvokļa pieņemšanas-nodošanas akta pārākstīšanās Bonava labo, servisa specialisti neatzina un atrod 1000 un 1 iemesls, lai defektu nelabot. Diezgan pamatīgi ar viņiem jākaro, lai pieradīt savu taisnīgumu. Un pie tam, šis process izstiepjas uz vairākiem mēnešiem. Un nav nekādas garantijas/cerības, ka problēma būs atrisināta. Servisa specialisti nav atsaucīgi un pretim nākoši. Nav nekādas komunikācijas ar klientu. Pēc pieteikuma nosūtīšanas, atbildi var gaidīt vairākus mēnešus un tā arī nesagaidīt. Pašam vairākas reizes jāzvana.
Ka bija teikts iepriekšējā komentārā, pārdošanas menedžeri saldi stāsta, bet galā dzīvokļa pircēju gaida lielas vilšanās. Nevienam neieteicu pirkt dzīvokli un kāda veida sadarboties ar Bonava! Kvalitāte un garantijas serviss uz nulles.

S Stapca 23.07.2022

Labdien. Kāda veida defekti tika konstatēti Jūsu jaunajā dzīvoklī?