www.sudzibas.lv Bolt Iereibis vadītāja

Taxify - Iereibis vadītāja

Kā uzzināt kam pieder taksis ar nr. TG3632? Taxify uzlīme. Vadītājs manāmi iereibis kopā ar pasažieri pie Tc Azur gāja papildināt alko krājumus. Vai tiešām neviens nekontrolē, kas un kā brauc ar taxify? Domāju vadītājus, kuri zem šī uzņēmuma strādā?

Atbilde no Taxify Latvija 16.04.2018

Sveiki,

Paldies, ka ziņojāt par šādu atgadījumu. Mēs ļoti nopietni izskatām visas sūdzības, ko saņemam, kā arī nepārtraukti sekojam līdzi mūsu servisa kvalitātei.
Lūdzu, atsūtiet mums ziņu uz [slēpt]@taxify.eu, kurā dienā un cikos tieši šāds atgadījums notika, lai mēs varētu atrast vadītāju un noskaidrot situāciju.

Ar cieņu,
Taxify

Janis Zlemešs 16.04.2018

Numuru ziņo policijai un ticu,ka tālāk viss aizies!

Dainis 16.04.2018

Visticamāk, tas nebija pasažieris, bet viņš to darīja brīvajā laikā vai arī, pasažieris iepirka dzeramo priekš sevis, šie cilvēki vergo diennaktīm, lai vadātu visus vietējos kapeiku 'pisējus' un dzērājus, varbūt vienkārši bija noguris.

S Serjozha 16.04.2018

Abi bija pālī... Izvedās skaļi un izaicinoši... nu..
Brīvajā laikā... tad var braukt dzēris?

Dainis 16.04.2018

Neatbalstu braukšanu dzēruma, protams, ka visādi var būt, bet šaubos, ka taksists riskētu ar tiesībām, kas viņam ir arī peļņas avots.