www.sudzibas.lv Bolt Šoferis atzvana, un kad uzzina maršrutu atsakās braukt

Bolt - Šoferis atzvana, un kad uzzina maršrutu atsakās braukt

Tika izsaukts šoferis Jelgavā. Šoferis ir pieņēmis pasūtījumu, un pēc tam atzvana, prasa uz kurieni ir jābrauc un Saka, ja viņam nav izdevīgi braukt, un atsakās. Uz to brīdi jau bija paaugstināts maršruts! Šoferis pateica, ka par šo naudu viņš negrib braukt! Ļoti slikta apkalpošana, jo šoferi izvēlas tikai sev izdevīgākos piedāvājumus, nevis Pilda savu darbu!

10.10.2020

H hehe 10.10.2020

Katram darbam ir jābūt attiecīgi atalgotam, biju pabraucis legāli ar bolt, var braukt kamēr nevajag taisīt mašīnu tad viss aiziet, vēl nodokļi licences grāmatvedība, tfu. Nekādā gadījumā šeit neattaisnoju šoferi . Tā nav nauda par ko strādāt.

A AK-74 11.10.2020

Nez kāds iemesls Jelgavā izmantot Boltu? Jebkurš cits taxi sniedzējs ir ar adekvātām Jelgavas cenām, Bolts Latvijā izņemot Rīgu nekad nebūs lētākais.

H hehe 11.10.2020

Jelgavā brauciens ar taksi nav lēts. Jo viņu vnk nav un visi kad vajag ir aizņemti.

V Vēsā 12.10.2020

Boltu sauc tāpēc, ka reizēm pieejams. Diemžēl, Jelgavā ir vajadzīga atsevišķa licence un nav daudz auto, kuriem tā ir. Dēļ 5 klientiem dienā neatmaksājās pirkt licenci un strādāt Jelgavā. Gan jau, ka ir šoferi, kas brauc arī bez licences pakaļ klientam Jelgavā, bet tikai tad, ja vispār ir vērts braukt pakaļ klientam.

A AK-74 11.10.2020

Nu beidziet. Sorry. Ir un vienmēr pieejami, protams pīķa stundās būs jāuzgaida, bet viss taxi līmenis ir ok.

B Bibis 11.10.2020

Vajadzētu aizliegt atpalikušajiem saukt taksi un rakstīt sūdzības!

V Vēsā 12.10.2020

Šitas ir kaut kas no sērijas: Prostitūta atteicās mani apkalpot kā klientu, jo viņai tas neesot izdevīgi! Suteneri, tiec galā ar savu ieleni!

! Bolt nav darba devējs un šoferim tas ir brīvs bizness! Ja nav izdevīgi, tad bizness nenotiek!

A AK-74 12.10.2020

Nav gan! Boltam taxistiem ir saistības, kuras ar šādu pasūtijumu atteikšanu var beigties ar Bolt pakalpojumu siegšanas iespēju anulēšanu :), tas nav ja Tu brauc/izmato taxi pa vienkāršo...

V Vēsā 12.10.2020

Šoferim ir tiesības nevest klientu, ja nevēlās.

B Bibis 12.10.2020

Ak47, ko tu tur muldi!
Varbūt sāksim ar to, ka ir jābūt pilnīgam deģenerātam, lai no jelgavas sauktu taksi, lai veiktu braucienu pa 2 eur vai pat pa 10 eur!
Ir secināms, ka Bolt neciena savus ienākumu pelnītājus, jo vispār šādu situāciju pieļauj!

V Vēsā 12.10.2020

Bolt ļauj šoferim izvēlēties apkalpojamo radiusu, diemžēl, tas nozīmē arī to, ka Rīgā, ar 3 km radiusu Vecmīlgrāvī var saņemt pasūtījumu no Bolderājas. Līdzīgi arī citur, kur upe pa vidu.
Šoferis, iespējams, arī 50 km brauks pakaļ klientam, ja klienta paredzētais brauciens nav par 2 eur.
Sūdzības būtība ir tikai klienta iedoma par to, ka šoferim ir pienākums kaut kur braukt. Nu nav, nav tas šofera pienākums!

E Elizabete Arutjunjana 25.02.2021
Manu pasi paņēma ķīlā. Tagad zvanu katru otro dienu bet man neceļ.

Es atstāju ķīlā savu pasi.
Man atstāja numuru. Es zvanu uz to numuru bet man neceļ...

S Sudzibas.lv Admin 15.03.2021

B Bekabeka 19.04.2021

Man bija tieši tas pats. Piezvanīja un pateica, ka nevedīs un viss. Gan jau tas pats šoferis. I jēga, gribēšu vedīšu, negribēšu nevedīšu, tad moš lai norāda kur tad neved, lai nav lieki jātērē laiks ar BOlt, bet uzreiz meklēt citur kā nokļūt no punkta A uz B.

B bgeits1 10.03.2021

Klienti ir riebīgi , atbalsts no bolt nekāds ... kamēr ir econom tarifi , tas nav darbs. Neiesaku izniekot dzīvi strādāot taksī...

B bgeits 30.03.2021

Protams ka atteiks, taxī vadītājs pelna algu.Un tādus muļķīśus ,kā Tu pa 2.50€ neviens nevedīs

E erika.b 11.05.2021

Īsti nesaprotu, par ko visi te komentāros atbalsta Bolt. Atalgojuma problēma jārisina šoferiem ar uzņēmumu, no tā nav jācieš klientam, kuram aplikācija balstoties uz norādīto galapunktu, norāda cenu un pieejamos šoferus.