BOLT - Atlaide

Ievadīju šodien atlaižu kodu 'Arena Riga' kur pirmais brauciens ir 10€ apmērā, jebšu bezmaksas. Pasūtu taksi un rāda, ka jāmaksā 0,00€, bet no kartes noskaita nost 5€ par šo braucienu. Pat ja biju ievadījusi atlaižu kodu! Vēl pievienoju bildes lai ir redzams. Ja rakstīts ka ir 0,00€ jāmaksā tad kādēļ man noņem no konta 5€..

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 09.10.2019

Labdien,

Pēc Jūsu aprakstītās situācijas varam spriest, ka ieturētie 5€ nav papildu maksa, bet gan īslaicīga autorizācija, kas tiek veikta, lai pārbaudītu aplikācijai pievienoto bankas karti. Autorizācija tiek veikta gadījumos, kad aplikācijai tiek pievienota jauna bankas karte vai arī tad, ja esošā karte nav ilgāku laiku izmantota. Šo summu Jūs saņemsiet atpakaļ savā bankas kontā 3-5 darba dienu laikā (atkarībā no bankas, ko izmantojat).

Gribējām arī atgādināt, ka problēmsituāciju gadījumā Jūs varat sazināties ar Bolt klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai rakstot uz [email protected], lai varam izskatīt gadījumu un Jums palīdzēt.

Ar cieņu,
Bolt