www.sudzibas.lv Bolt Food Slikts serviss

Bolt Food - Slikts serviss

Šodien pasūtīju ēdienu caur aplikāciju bolt food ļoti slikta attieksme no suportu puses paludzu citu adresi viņa rupjā balsi saka blaut tā mūsu vaina šādi ar saviem klientiem atvedod ēdiens auksts kurjers neruna latviski janok paksal volta ta nav.

J

O Otis 16.01.2020

''atvedod ediuens auksts kurjers neruna latviski janok paksal volta ta nav''

Latviski būtu jāprot arī rakstīt!

Q qweasdzxc 16.01.2020

Pirms lamā citus par nespēju sarunāties latviešu valodā, iemācies rakstīt labāk par deģenerāta vai palīgskolas audzēkņa līmeni.

M Mego izmeklētājs 16.01.2020

Es nesaprotu kas ir janok poksal?

M Megо izmeklētājs 16.01.2020

Es nesaprotu kas ir janok poksal?

S stonedparanoia 18.01.2020

“Palūdzu citu adresi”... “ēdiens auksts”.
A ko Tu gribēji? Ka viņu otru reizi iebrauks pasildīt Tavu ēdienu un tas brauks uz adresi, kuru Tu norādīji kā “citu”?

E Enri Que 01.06.2020
Krāpšana!

Pasūtīju no MC Donalds caur Bolt Food samaksāju gandrīz 4 eur par piegādi un nesaņēmu visu pasūtījumu! Mēģinu sakontaktēt ar Bolt Food un viņi nemaz neatbild! Pilnībā ignorē! Esmu samaksājis par to, kas netika atvests!

N Nolameservices 19.03.2021

Atved ēdienu, nerunā latviski, vispār par nesasveicinās, pasūtītie produkti nav pievienoti, klientu apkalpošana uzliek mīksto, iedod tev 3 eur, kas neko nesedz, par minimālo pasūtījuma summu, lai vari par jaunu pasūtīt. Nožēlojami. Un atbilde tam visam - piedodiet, mēs visu saprotam, bet neko izdarīt nevaram. (Aizsūtīt to non-lv kurjeru pēc jaunas partijas tā ēdiena, kas netika pievienots). Nerekomendēju šo servisu