Bolderajas Poliklinika Ginekologs Nellija Brave - Pazemojumi un pārmetumi

Visu dziuvi strādāju. Nekad nedzēru, nelietoju neko no aizliegtajām vielām. Audzinu 4 bērnus. Man ir 33 gadi. Dzīvoju ar bērna tēvu, kurš arī neko nelieto un ir arī jau diezgan atpazīstams kā sportists sporta cīņu sfērā. Nesen uzzināju ka esmu stāvoklī. Biju šokā jo, nebiju gatava dzendēt 5. Bērnu. Jo, daudz strādāju lai dzīvotu samērā labi. Tā sanāca ka nesen pārvācos dzīvot uz Bolderāju. Bij jāmeklē ginekologs. Atradu. Bij dsudz negatīvu atsauksmju par Nelliju bravi. Taču zinu ka neesmu konflikta tāpēc gasju pie viņas. Cilvēki mīļie, javien jūs zinātu ko tagad pārdzīvoju un cik daudz līdz pat laikrakstam avīzē vēlos darīt lai šādu situāciju vairs nebūtu! No pirmās vizītes tirku pazemota, aizskarta un nepārtraukti tiek pārmests tas ka bērnu Tomēr atstāju nevistaidu abortu. Daktere nezin ka bisu laiku strādāju, rūpējos par saviem bērniem un nestaigāju pa dienestiem lai saņemtu kādu palīdzību. Taču nesen satiekot medmāsu uzzināju to ka ariu viņsi zvanīja daktere tiešā nozīmē iznesot smadzenes stāstot ka man jau ir kaudze bērnu un manā vietā daktere nedzemdētu vairs! Mani tas ļoti aizskāra. Jo, visi mani bērniņi ir aprūpēti, mājās nesen uztaisījām remontu dzīvojam pilnvērtīgu dzīvi taču kautkāda dsktere kas mani nezin vispār vienkārši regulāri mani pazemo ar pārmetumiem ka man nav jādzemdē. Ko esmu vi jai parādā? Ko izdarīju tādu ka no ārsta ejot prom regulāri jāraud? Vai ir jebkāda veida tiesības šādi rīkoties? Nekad neesmu satikusi tādu ārstu. Vai viņas darīšana cik man bērnu? Vai ārsts var tā izturēties? Kad saku ka jūtos slikti bij pat tā ka līdz samaņas zudumam un daktere vnk ignorē. Un tai dienā pateicos cilvēkiem no procedūru kabineta kas deva man spirtu ostīit un visādi centās mani savest pie samaņas, jo pēc ginekologa uzreiz gāju knapi sixgāju uz procedūrām. Kāpēc man jājūtas izniekotai par to ka neuztaisīju abortu? Kāpēc, regulāri jāklausās kāds man vecums un tā jau pietiekami bērnu? Neiesaku iet pie Nellijas Braves.

Papildināts Inesio555 01.02.2020

Runaaju krieviski. Taapeec luudzu piedot par gramatiskajaam kljuudaam.

I

A aicis24 01.02.2020

Vai tad nav iespējam apmeklēt citu ginekologu?

I Inesio555 01.02.2020

Jaa. Es tagad to daru. Jo,nekad ieprieks nebiju taadaa situaacijaa. Paldies. Varbuut varat kaadu ieteikt? Imantaa,Ilguciemaa? Tie ir tuvaakie rajoni.

A absk12 01.02.2020

Skumji ka daudzbērnu mamma ir ar tādām rakstīšanas prasmēm. Diez vai tā ar dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Savējie sapratīs :)

I Inesio555 01.02.2020

Jaa. Man,ir bijusi probleema ar sirdi. Un tagad manljoti triiic rokas. Un redze ir slikta. Jaa,rakstiit protu arii bez kljuuudaam vnk uz telefona rakstot nevaru mainiit no anglju valodas rakstiishanas teksta uz Latvieshu valodu. Jo,yelegonaa ir tikai anglju srifts. Bet taa,runaajot gan LV,gan Eng un krievu valoda ir briivaa liimenii.

A absk12 02.02.2020

Ja problēmas ar sirdi nav ko futbola komandu dzemdēt un pārējais ir atrunas! Pieaudzis, normāls cilvēks nevar uztvert šo rakstījumu nopietni! Tas parāda Jūsu attieksmi par dzīvi un un citiem cilvēkiem. Ja tā pat arī izklāstāt savu stāstu ārstam, nav brīnums par nelabu attieksmi!

A absk12 01.02.2020

Smieklīgi, rakstu par gramatiku un izlaižu ''v" burtu...var dzīvot nevis ar dzīvot...

č Čupakabra 01.02.2020

Nu ko kasās pie gramatikas! Lasiet par būtību. Un kārtīgai ģimenei ar tik kuplu bērnu pulciņu,visu cieņu!

Paldies Jums!

A absk12 02.02.2020

Nopietni?Un ko šādi vecāki ar sniegt bērniem?Pēc tam brīnās ka neprofesionāli strādnieki vai ka dzīvo uz pabalstiem.

I Inesio555 01.02.2020

Jaa,esam kaartiiga djimene un visu daraam pashi neskraidot pa iestaaadeem visiem kautko prasot. Pati ciinos un visu daru. Ir kaajas,ir rokas taa kaa paldies Dievam! Jaa,uzrakstiit LV tekstu bez kljuudaam anglju sriftaa iisteniibaa pat nevar. Zeel,ka teksta buutiiba bij rakstiita un citiem nesaprotama. Jebkuraa gadiijumaa neveelu citiem tikt taadaa situaacijaa.

C [email protected] 16.02.2020

Может хватит врать всем и расскажешь правду?