www.sudzibas.lv BOBILUX SERVISS telefonu remonts

BOBILUX SERVISS - telefonu remonts

Sveiki! Esiet ljoti uzmanigi ar mobilux serviss!!! Ka vini remonte telefonus, tas vienkarsi ir sausmas!!! Telefonu nevareju ieslegt, atdevu uz remontu garantijas laika, pec divam nedelam zvana: "Varat braukt pakal" atbraucu, panemu telefonu, sledzu ieksa, nesledzas!!! Servisa darbinieks aizgaja pakal ladetajam, uzladeja, darbojas! Domaju baigi labi, pec tam ieraudziju ka nav hdmi vacina un galvenais ka korpusam nebija ieskruveta SKRUVE!!!! SKRUVES VISPAR NEBIJA, BIJA TUKSUMS!!! Atstaju telefonu un teicu lai saved kartiba. pec nedelas atbraucu HDMI vacins jau bija vieta. BET VISS GALVENAIS KO TIE IDIOTI IZDOMAJA, IESKRUVEJA TUKWAS SKRUVES VIETA, KAS SASKRUVE KORPUSU, SKRUVI, KURAJ IR LIELAKS VITNES DIAMETRS!!! LIDZ AR TO SKRUVE NEBIJA IESKRUVETE LIDZ GALAM UN SABOJATS TELEFONA KORPUS!!!
Kad perkat telefonu, pajautajet pardevejam ar kadu servisu viniem ir ligums!!! MOBILUX IR BAIGAIS MESLS!!!

J