www.sudzibas.lv BLOW Krāpšana, algas nemaksāšana

BLOW - Krāpšana, algas nemaksāšana

Uzņēmums pieder krāpniekiem, kuri pieņem darbā cilvēkus un neizmaksā tiem algas, izvairās no sarunām un beigu beigās neceļ pat telefonu. Algas izmaksā uz rokas, līdz ar to arī nodokļi netiek maksāti. Kases grāmata netiek rakstīta, preces cilvēkiem pārdod bez čekiem, nauda dienas beigās tiek savākta un ar to arī viss beidzās.
Pieejamās preces veikalā nav to cenu vērtas, tās tiek ievestas par mazu summu vai arī tiek paņemtas no drēbju skapja mājās un pārdotas kā vintidž drēbes, kas īstenībā ir vecās vai nenēsātās īpašnieku mantas.
Ļoti slikta attieksme pret darba pienākumiem, ja mēnesi kasē varēja nebūt čeks un cilvēkiem nopērkot preci, pārdevējam nebija kur to ielikt, jo priekšniecība nevarēja sagādāt naudu lai iepirktu veikala maisus. Līdz ar to prece cilvēkam jādod rokās, kas ir briesmīgi un pazemojoši gan priekš veikala pārdevēja, gan pircēja, jo viņš par preci samaksā lielu naudu.
Noteikti neiesaku iet uz šo Blow koncepta veikalu, jo tas darīs visu lai tikai no jums iegūtu naudu un nedotu atgriezenisko saiti.

X