Biznesa vadības koledža - studiju kvalitāte

Tie, kas taisās tur studēt (nevis saņemt papīru un atstāt naudu) - LŪDZU padomājiet 7x. pati esmu BVK "studente" un ĻOOOTI ātri sapratu, ka glaunais šampanietis un kliņģeris pirmajā studiju dienā ir tikai fasāde. nemitīgas kļūdas mācību grāmatās, tēmu regulāra atkārtošanās no vienas grāmatas uz otru (piem. Maslova piramīdas izklāsts), aizpildot tikai lpp skaitu, nevis padziļinot zināšanas, atteikšanās atrādīt labotos darbus, lai varētu mācīties no kļūdām, atzīmju likšana par nezin ko (ja NEKO neuzraksta 2 no 8 uzdevumiem un dabon 8!), kaut kādu dāvanu piesolīšana (žurnāla abonaments, kur ir jālūdzās un jāzvanās, lai vispār kādu žurnāla numuru atsūta), absurda prakses darbu izvērtēšana (ja students aizstāvēšanas laikā ienes savu darbu un viņam pārtraukumā izskata un ieskaita), recenziju neizsniegšana studentam pat ne aizstāvēšanas dienā un stundā, dezorganizētība (ieliek semestra plānā un atsūta atgādinājumu, ka lekcija 9:00, aizvelcies un pasaka - nē, ir taču 13:00)... varētu turpināt un turpināt. ja nebūtu pēdējais gads, tiešām pamestu visu un aizietu. netērējiet BVK savu naudu, viņi tiešām prot uztaisīt labu fasādi, bet pēc tam ir traki, ja tiešām zini, ko nozīmē studēt un iegūt izglītību.

N niks 12.11.2011

Labdien!

Pabeidzu šo iestādi pirms 3 gadiem, kad bija vēl Ķengaragā un kad direktore vel bija cien. Kristovskas k-dze- no manas puses secinājums par pilnīgi pretēju situāciju kā piedzīvojusi Studente- esmu 100% apmierināts un daudzi aizgāja vēlreiz studēt, tikai citā specialitātē- bet iespējams šis laiks ir ko mainījis- grūti spriest. Iespējams šajā situācijā ir nekorekti salīdzināt, jo tas bija pirms 3 gadiem un cita vadība.

B bijusī 14.11.2011

Es esmu bijusī studente, varu teikt tikai pašus labākos vārdus par BVK. Man liekas, ka lielā rakstītāja ir vienkārši ļoti gļēvs cilvēks, jo viņai nepietiek spēka izrādīt iniciatīvu un par problēmām ziņot BVK darbiniekiem. Viņi vienmēr ir ļoti atsaucīgi un laipni. Par astotnieku pārbaudījumā. To nemaz nebija tik viegli dabūt. Turklāt es zinu pilnīgi droši, ka visus izlabotos darbus katram studentam ir iespēja redzēt, tikai jāpajautā. Biroja meitenes visu parāda. Vēl pasniedzējam ir iepējas papildus pajautāt individuālās konsultācijās, kuruas "absolūtajiem zābakiem" koledža nodrošina bez maksas.
Par prakses recenziju- stunete, tu pati esi "āmurs", ja pirms aiztāvēšanas nevari paprasīt recenziju. Es paprasīju, unman bez ierunām iedeva. Necepies velti ar savām personīgajām problēmām, jo pē sūdzības var spriest, ka tev pašai ir problēmas ar mācīšanos un ne tikai (ir arī psiholoģiskas problēmas, to saku kā praktizējoša psihoterapeite). Nevel savas problēmas uz svešiem pleciem. Labākā aizstāvība ne vienmēr ir uzbrukums.

D Dace Datta 06.08.2012

Piekrītu, ka ar šo iestādi kaut kas nav lāgā!! Lieta tāda, ka izlasīju par jauku studiju maksu jaunajām programmām komercdarbības speciālsts, mikro/makro utt, kā arī tur bija minēts par to, ka pirmajam STUDIJU GADAM bezdarbniekiem 50% atlaide, interesantas lietas sākās, kad caur epastu painteresējos - vai tiešām tāda atlaide eksistē, maz kas! Pēc divām dienām mājas lapā bija nomainīts teksts pie atlaidēm, ka 50% atlaide bezdarbniekiem pirmajam STUDIJU SEMESTRIM (sasaukta valde 31.julijaa). Caur epasta saraksti darbiniece jau laipn aicināja sūtīt ieskenētus dokumentus un kārtot papŗus un tad es atļāvos pajautāt - vai tiešām būs tā, ka būs tā 50%atlaide pirmajam semestrim (vismaz), vai tiks sasaukta sapulce kārtējā un tomēr kaut kas izdomāts lai tā nebūtu. Tad nu izrādījās, ka dokumenti ieskenētā veidā nav nekur jāsūta, jo šī atlaide attiecīgai programmai nemaz neeksistē, jo tai jau esot atlaide, kas kaut kur papīros esot atzīmēts, bet pie atlaižu tabulas nekas nebija atzīmēts. Sākot ar šodienu tur ir norādītas zvaigznītes - * bezdarbnieki nesaceraties. :D Superīga attieksme! Jeb muļķu ķeršana...Sapulces tiek sasauktas ik pa 2 dienām, lai mainītu visu BVK par labu.:D
Plus vēl izpētīju mājaslapu sīkāk un ar akreditāciju tā švaki viņiem- daža laba programma uz kuru stājas, tikai uz gadu akreditēta, bet mikro/makro komercspeciālists lauksaimniecībā ir tikai licencēta, bet nav akreditēta...

L LuGa 16.06.2014

Esmu absolvējusi BVK (Grāmatvedības un finanšu plānošana programmu) kādu laiku atpakaļ un neko sliktu nevaru teikt par studijām, darbinieki un mana koordinatore bija ļoti pretimnākoša un pozitīva, vienmēr sagaidīju precīzas atbildes uz uzdotajiem jautājumiem. Arī par finansiālo pusi ir iespējas vienoties – maksāt dalīti. Savas iegūtās zināšanas un prasmes izmantoju ikdienā! Paldies tālmācībai un iespējai arī strādājošajiem, kuri audzina bērnu studēt! Noteikti iesaku studēt :)

E Emīlija Kundziņa 26.06.2014

Mācos biznesa vadības koledža sabiedriskās attiecības un esmu apmierināta. Personāls ir pretimnākošs, vērtējumi ir godīgi, atbilstoši ieguldītajam darbam. Esmu gājusi arī uz lekcijām, nekādas problēmas nekad nav bijušas. Katrs pats savs laimes kalējs, gribi mācies, gribi nemācies.

E Emīlija Kundziņa 26.06.2014

S sanita 17.08.2016

Esmu studējusi šeit, BVK, un neko sliktu nevaru pateikt. Meitenes no Studiju atbalsta centra ir fantastiski cilvēki, laipni, pretimnākoši, izvelkt un piespiež darīt, ja uznāk slinkums. Liels paldies arī Elgai, studiju centra vadītājai. Tādu cilvēku dēļ vien ir prieks apmeklēt koledžu. Man kā jaunajai māmiņai tajā laikā tika pieškirta arī atlaide un nekādas mahinācijas nebija. Visu kārtīgi izskaidroja, kas un kad jāmaksā, kādā kārtībā... Izskatās, ka galvenā komentŗa rakstītājai vienkārši nepaveicās ar pašas attieksmi pret visu procesu.

M melissa1 22.11.2020

Pati kļūdījos 2 gadus atpakaļ kad no reklāmas nolēmu tur mācīties, netērējiet savu laiku un naudu šajā "izglītības" iestāda. Reali pēc 1 kursa bvk meklēju citās izglītības iestādes ar tādu pašu programmu, jo par 1 gadu mācīšanās bvk vispār neko jaunu nezināju, ja godīgi visi materiāli bvk var saīsināt 20 lpp, jo katra grāmata 300+lpp, bet reāli vajadzīgu informācija var iebāzt 20-30 lpp😂par "labu" grafiku neklātienē, kad pasniedzēja nolemt taisīt eksāmenu nākamnedēļ un kuratore dot šo informāciju pēc 1 dienas līdz eksāmeniem un visiem tur nošpļauties ka tu strādā un tev ir maiņa. Bvk ir tikai priekš papīra (diplomā) , jo par reālam mācībam tur var aizmirst.

J Jerry.M 19.10.2022

Pēc 4 gadiem man japrojam spamo par vebinariem un "mācībām" šajā iestādē.BVK ir naudā iestādē,TIKAI tiem kam jau ir savs bizness un trūkst papīrs par "augstāko",jo ļoti melo Stabiņš ar savām reklāmām pat par to ka ši skola no nulles ne māca , mācību materiāli normālu vispar nav un viņu macibu materiālu (grāmatas) jau nav aktuālas un informācijas par piemēram likumiem jau nav atjaunotā un tā viņi vēl liel atzīmes par veco informāciju .Visās video lekcijās iebāzti moodle pie kursiem ir vecas (5-7 gadus atpakaļ) ,nu un paši domājiet ka reāli te iemācīties no nulles 😂Es "izmācījos" 3 semestrus BVK un gandrīz tiku pie praksēs un viss cirks sākas jau ar to,ka praksi koledža vispār ne nodrošina un tas lielā problēma jau strādājošiem cilvēkiem,ja piemēram tavs darbs nav saistīts ar mācībām sfēru.Viss smieklīgais ka viņu administrācijas godīgi sāka ka var parakstīt līgumu prakse pie sava darba devēja un itkā ielikt ka biji prakse,bet atskaitei tur uz 1000 kritērijiem un skola par praksēs atkārtošanu sūc pa 200€ un pat ne palīdz saviem studentiem kur viņus var paņemt prakse,ja piemēram viņiem jau ir pamatā darbs.Nevienam neiesaku tur mācīties,tikai sūc naudu un izglītības līmenis zem knapi!

K kas ko kā 21.02.2023

Neiesaku, ne kā darba vietu, ne studentiem kā koledžu. Esot šajā darba kolektīvā novēroju pretīgu attieksmi, studenti tiek aprunāti citu koordinātoru starpā, par mācībspēku, un naudu, vispār nekomentēšu, ieteiktu izvēlēties gan citu augstskolu, universitāti, ja gribās kvalitatīvu augstāko izglītību.

M Magone55 20.04.2023

Uzskatu, ka katram tas ir induviduāli! No savas pieredzes varu teikt, labākie pasnedzēji un attieksme, cilvēki smaidīgi un ļoti pretīmnākoši, vienmēr visu varēja sarunāt! Visi mācību materiāli izsniegti, ieskaišu laikā neko no “gaisa” neprasa, jo viss iet pēc mācību materiāla! Koledža domā par savu reputāciju un ir ieinteresēta, lai visi audzēķni pabeigtu mācību iestādi! Studiju maksa atbilst tās kvalitātei! Man ir ar ko salīdzināt, tāpēc varu teikt tikai visu to labāko par šo koledžu! Brīnišķīgi pasniedzēji!