www.sudzibas.lv Biznesa Monitoringa centrs - Viktorija izcila neieinteresētība un melīgums!!!!

Biznesa Monitoringa centrs - Viktorija - izcila neieinteresētība un melīgums!!!!

Maniem ģimenes draugiem nesen gadījās tik "salda"pieredze ar maksātnespējas juristi-konsultanti,ka vēl ilgi būs ko atcerēties!
Pa telefonu juriste Viktorija bija cik nu atsaucīga vien spēja, diemžēl, tas bija tikai telefoniski. Pati apsolījusi palīdzēt, noteikusi termiņus, galu galā izrādījās, nebija ne pirkstu pakustinājusi lietas labā! Taču naudu gan iekasēja par katru vizīti! Kā gan citādi,vai ne? Es nesaprotu, kā šādi "speciālisti" rodas, kam viņu reputācija un darba ētika nemaz nerūp?!
Melo, apsola, ko pat negrasās darīt, prasa naudu ne par ko, nu tiešām nekauņa!!! Kam dārgs savs laiks, nervi un nauda - turaties pa gabalu!!!!