Bitite.lv - Siltumnicas

Saksu ar to kad, no sis kompanija, www.bitite.lv nekada gadijuma nenem siltumnicu. Jo es visu izdariju, pec buvniecibas pamatiem, tika nolimenoti pamati, ar setas palidzibu. Var teikt pricips tika nemt no majas buvniecibas. Un mesmu ar pipi uz jumta pirmoreiz. Igdienas darbs celtnieciba. lai si vienkarsa siltumnica, kas tika pirkta pa 128€. Brusinas, ne pareizak sakot, latinas 2.5 uz 5 ir fufels. Garums siltumnicai, ir 4m platums 2.20.m . Vienas puse garuma, no stura lidz sturim ira 5 latinas. Starpa vienu un otru latu starpa ir 0.80 cm . Ka jums skiet cik ir jabut, ka minimus starp vienu un otru latu. Man domat 50 cm. Un jumta kontrukcijai ir tapati problema.Liekot kopa nedbils tapu izvietojums. Apaksas vainagu dabuju urpt papidas tapu caurumus. Un tiesi tapat ari jumtu konstrukcijainegaja gludi. Bet mazbiskun izdomas, saliku pas savam. Tas nekas, vis jau bija kartiba situmnica tika salikta 2 diena, bet reklama teikt bija cetras stundas. Bus viegli salikt ka lego, vajag tik lidz urbmasinu un amuru. Un vel pilnigi garam bija ar tam skavam saut klat to lenty. Man skavas kas bija platuma 0,8mm un garuma 1.cm naca lauka. Nez es veselu pusotru pacinu isavu. No vienas vietas. Bikin pavelkot nak ar. Sapratu un nosplavos. Dabuju delus un sazageju latinas. Pa vecam uzsitu tas. Pleve 1.2mikroni. Te varetu minet daudz un dikti labus piemerus. Siltumnicas vertiba ne vairak ka 80€ Un vel parko esmu dusmigs. Pwc nedelas man siltumnica ir izstaipijusies, tur kur nak durvis paliek platakas. Taka galos dabujubsalint skersluw. Taka zel kad iegadajos to siltumnicu

T

N neKārtībnieks 17.05.2015

Par pārdesmi skaliņiem, kas pašam jāsaskrūvē samaksāji 128 eiro?? O_o

Kādam ir nesūdīgs bizness es teikšu...

Inženieris 19.05.2015

Ko vairāk no analfabēta paņemsi? Iemācies rakstīt!

Tevi ar varu neviens nespieda taču viņu pirkt. Ja esi ar "PIPI uz TU" tad dienas laikā, pats būtu tādu uzbūvējis.

T Tinteszivs 06.01.2017

Analfabētisms tā augstākajā lidojumā.. Ko darīji tajā laikā, kad skolā mācīja rakstīt? Ar pīpi uz jumta sēdēji?

I ivarsu 06.04.2018

Man šī siltumnīca nokalpoja 12. gadus, un vēl kādu laiku pakalpos. Pērku tagad otro. Saliku toreiz pa kādām sešām stundām. Nezinu, cik vajag palīgu, lai tam patērētu divas dienas. Piekrītu, ka vajag durvīm papildus stiprinājumus, lai nešķiebjas, bet ja Tev rokas aug no īstās vietas, tad nav problēmu. Plēvi stiprināt, labāk ar līstītēm. piešaut tās lentes , nav problēmu, ja nu vienīgi, pīpes dūmi nekož acīs. Ar laiku, vēja ietekmē tās lentes atnāk vaļā. tāpēc labāk,līstes. Ja kādam skauž bizness, uztaisi savu, lai Tevi skauž. Vispār nedomāju, ka tik ilgi man tā siltumnīciņa nokalpos, cena ir adekvāta precei.