www.sudzibas.lv BITE Nelikumīgi dara

SIA BITE - Nelikumīgi dara

Bite Latvija Rīga Dar Nelukumīgi jo klients samaksāja 83 eur 98 cent rēķinu maxima saldu brīvības iela 30. Datuma 8 novembrī bet internets nav pieslekts kā arī bite Latvija pieprasa maksu par rūteri ko esmu pārmaksājis jo rūteris maksā 108 Eur Huawei bet vienalga pieprasa maksu par rūteri šādi. Nevajag darīt bitei pārkāpumus valstī

12.11.2019

B Bijusī bite 13.09.2019
Krāpšana

Čau. Drīzumā hīts par Bite reālo iekšpolitiku, klientu apčakarēšanu, un patieso cieņu pret klientu. Būs skarbi, daudz, bet patiesi. Gaidiet blogu.

E Elvis 19.09.2019
Slikts servis

Netika piešķirta ekrāna apdrošināšana kad tika pirkta jauna ierīce !

B Bijusī bite 03.10.2019
Nomainiet logo

Labdien!

Nomainiet lūdzu Bite Latvija logo. Diezgan daudz sūdzības, bet logo šis jau sen kā nav aktuāls.

N nam 04.11.2019
krāpšana

Es pasūtiju iepriekšpārdošanā telefonu kuram gāja davanā austiņas,bet kad bija jāsaņem, pēc 2.mēnešiem, tad jau par austiņām palūdza pilnu samaksu.

J Jānis Adijāns 12.11.2019

Varbūt iemācies rakstīt, lai citi arī saprot, par ko esi īsti apvainojies.

J janis urkauskis 12.11.2019

Nemac mani pats iemācies rakstīt problēmas ir tev atnāc parunāties

Sūdzību iedomājies uzrakstīt, bet iemācīties pareizi rakstīt neiedomājies?