www.sudzibas.lv BITE suta man beiktu telefonu atpakaļ

Bite - suta man beiktu telefonu atpakaļ

Labdien
ES sutu jau vairakas reizes uz remontu telefonu sony Xperia un saka ka nekadu vainu nesot telefonam viņi doma ka man nav ko darit ka nest telefonu uz remontu un tik suta uz MTTC es teicuka gribu citu telefonu viņi nav ar mieru man mainit ko ja viņam ir defekt tad ir es nemaz nesmu lietojis viņu varetu but kadas divas reizes esmu palietojies pasvara viņs vislaik iet pa remontiem un tik maksaju lizingu par nejošu telefonu vienkarši ta bite mūs uzskata par muļkiem klijentus doma ka mes tikaij izdomajam tas problemas lai paši paņem un palieto to telefonu nevis noliek blakus un gaida kad kaut kas notiks .

J

Nandia 20.01.2014

Un kas tieshi tev ir par problemu ar to telefonu ?!? Vienkaarshi noriebaas un gribas citu?!?
Saprast maz ko var - ne punktu, ne komatu - viss teksts vienaa laidaa un bez konkreetas telefona probleemas. Ko tad tu gribeeji?! Nav probleemas, protams, ka nav ko tur remonteet...

Bayern 20.01.2014

Es izmežģīju acis, kamēr mēģināju saprast par ko tieši ir šī sūdzība.

Latviešu valodas zināšanas ir ļoti bēdīgā līmenī.

*beiktu

*nejosu

*defekt

*esmu palietojies

*klijentus

* tikaij

Par pārējām kļūdām nemaz nerunāsim, stils un interpunkcija vispār ir zem jebkuras kritikas.

Nākošreiz pacenties piedomāt, nesteigties un sakarīgi uzrakstīt sūdzību, lai mēs varētu saprast un ja iespējams, sniegt padomu.

J jurģis12 21.01.2014

tas telefons ir beigts ar defektiem sledzas āra pac kad zvana kadam un viņi uzskata ka nav nēkadu bojajumi

Bayern 21.01.2014

Nu re, tagad ir daudz labāk .

Ja Bite atsakās mainīt vai atsaka garantijas remontu, - tad ir jāvēršas PTAC ( Patērētāju tiesību aizsardzības centrs) ar sūdzību par šo gadījumu.

Garantijas remontā nevis vienkārši nodod telefonu, bet nodemonstrē kur slēpjas defekti un raugies, lai to visu arī pieraksta garantijas remonta aktā.

Pēc remonta, neizejot no remonta darbnīcas telpām, ieslēdz to un pārbaudi vai viss darbojas kā nākas.
Ja nedarbosies, tad viņiem nebūs tiesības teikt, ka telefona nedarbošanās ir tavs nopelns un viņi nezin ko tu ar to darīji.

D dace778 09.08.2014

Es teikshu taa. Man nospljauties par punktiem un kommatiem! Man arii ir suudziiba par bite pakalpojumiem! Taadu attieksmi es kaa emigrante, aarzemees neesmu sanjeemusi nekur, nevienaa veikalaa. Tiesaa vinjus visus! Riit uzrakstiishu konkreetaak par ko man ir taas suudziiba, ha ha! Man vienkaarshi negribas shitajaa suudainajaa valstii vairs uztureeties! Attieksme pret cilveekiem suck. Nekaada respekta! Un kas taa Latvija vispaar ir! I tie krievi, i latvieshi pilniigi vaajpraatiigi! Negribas nevienaa veikalaa iet iekshaa! Riebjassssssss Laikam tas klients ar neko shitajaa suudainajaa zemee nepanaaks!

Ausainītis 09.08.2014

dace778, man ir prieks, ka Latvija attīrās no pabirām.