Bite - Stulbums

Pārgāju no ZZ uz Biti,tads stulbums,neticēsiet. MMS sutīt nevar nekādā veidā no Bites uz pārējiem operātoriem,nedrīkst apmaksāt kādu pakalpojumu caur telefonu,un t.t. Vajdzēj pāriet atpakaļ. un internets drausmīgs.

T tadumtss 23.07.2014

Kam tev vispār MMS šajos laikos ? Saņemt otrā galā tāpat nevar, ja tur nav tas pieslēgts . Mūsdienīgā variantā tam jau ir pietiekami daudz aplikāciju saziņai, un teikšu godīgi pat lētāk izmantojot to ar interneta pieslēgumu, kas nemaz vairs tik dārgs nav telefonos. Pat priekš nokia vecākiem telefoniem tādas aplikācijas jau ir (tas priekš tiem, kuriem gribēsies paspīdēt ar to, ka ''man visvisvisvecākais telefona modelis'').

BondsBonds 24.07.2014

Nū... Es regulāri mīļotajai sūtu mms, nevaru piekrist. :D Ja tur ir kāda problēma, tad tā ir jārisina. Protams, ja tas ir naudas jautājums, tad nepiekrītu, JO par visu ir jāmaksā, neviens par brīvu nestrādā!

Ontūns 24.07.2014

Bites klienti var sūtīt MMS tikai tādiem pašiem Bites klientiem. Tur problēmu nav. Ja grib sūtīt citu operatoru klientiem, tad nāksies samierināties, ka šādu funkciju Bite nepiedāvā.

E Ewian 28.07.2014

Es arī esmu Bites klients. Biju šokā, ka mūsdienās Bite nepiedāvā tik elementāru servisu. Ok MMS sūtu ļoti reti, bet kad vajag, nevaru to izdarīt. Nevaru izmantot sava telefona pilno fuknciju klāstu. MMS tik no Bites uz BITI var nosūtīt. Lūk tev arī draudzīgā, godīgā kompānija, kura par šādu trūkumu savā tīklā pat nenorāda!

T tadumtss 28.07.2014

Akmens laikmets . Nav man citu vārdu ! ;) Gribēju gan teikt, ka arī vēl ir tāda lieta kā e-pasts, kuram arī tik pat vien niecīgs internets vajadzīgs, tāpāt kā tiem jūsu MMSiem, bet laikam arī tas ir lieki pieminēts ;)

Ontūns 27.08.2014

Ne visiem telefonā ir aktivizēts internets un ne visur ir pieejams bezmaksas WiFi, lai nosūtītu bildi pa e-pastu.