www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss, sliktākais internets Latvija

Bite - Slikts serviss, sliktākais internets Latvija

Ne kurā gadījumā ne izmantojiet bites pakalpojumus, it īpaši internetu. Ne ko labu jūs ne iegūsiet, tikai zemāko lejuplādēs ātrumu, milzīgo ping, pat tuvajiem serveriem (90-150 ms) un sliktāku savienojumu Latvijā.
Arī serviss ir zemāks par visiem konkurentiem, kādreiz esmu rakstījis par problēmām, teica ka līdz ziemai neko nevarēs izdarīt. Zvanam pēc apsolītā laikā - neko, pat nav zvana ieraksta.
Dārgie Latvijas iedzīvotāji, ne čakarejat nervus, izvēlaties konkurentus. Personīgi ieteiktu lmt, nācās nopirkt lmt sim karti un pieslēgt viņai internetu katru nedēļu, jo bites internets - nav internets, vienkārši s*ds.

20.09.2020

M Max2020 20.09.2020

Nepiekrītu tev. Lietoju jau Biti ilgi un man vismaz Liepāja ar interneta ātrumu ir viss ok. Tele2 protams pēc maniem testiem Liepāja ir labāks. Bet LMT lielākoties diemžēl ne. Godīgi sakot gaidiju no LMT labāku rezultātu interneta ātruma ziņā. Pievienošu tev ātrumu mērījumus savos laukos ar Biti kur ātrums ir ļoti labs. Un arī atbildi no LMT par to ka atrums šajā vietā manos laukos ir visslenakais. Bitei ir no 30-120mbs Tele2 ir līdz 130mbs. Bet LMT tajā pašā vietā un laikā knapi 40mbs. Taka nepiekrītu nemaz ka LMT ir ātrāks Internets. Varbūt tev tur kur dzīvo LMT ir labāks. Cerams informācija un pieredze noderēs! Jauku tev turpmāko dienu!

Tā ir kāda slēptā LMT reklāma? Lietoju Bites internetu jau 5 gadus bez kādām problēmām un smejos par Tele2 un LMT interneta lietotājiem, kad viņiem viss bremzē.

M Max2020 21.09.2020

Vot cilvēks kurš beidzot kautko sakarīgi iekomente! Paldies Jautrais analītiķi. Vismaz zinu ka kāds arī lieto Biti un ir apmierināts ar Biti. Citādi domāju kad esmu gandrīz vienīgais Latvijā kuram ar Biti nav nekādas īsti problēmas. Ar interneta ātrumu esmu apmierināts ka arī ar zonu un visu citu. Nesaprotu ko citi to LMT tā reklame un iesaka? Zinu tikai to ka LMT ir vairāk bāzes stacijas par Biti bet atrums točna nav ātrāks par Biti un ja tiešām biezi vai retak arī Tele2 Internets ir lēnāks. Taka es ar Biti esmu tikai apmierināts tiesi ar pakalpojumu kvalitāti. Jauku tev dienu un lai tev nerodas problēmas kā citiem Jautrais analītiķi. Redzu viss vairāk negatīvas sudizbas par Biti ka Internets lēns utt. Bet ta nav ne taisnība ne arī isti melošana. Jo citur tiešam Bitei ātrums jāuzlabo bet tā viss apmierina.

H heet 01.10.2020

diemžēl nevaru nepiekrist šim cilvēkam pats izmantoju biti ilgus laikus bet pēdējā gada laika esmu piedzīvojis ar vien sliktāku un sliktāku internetu kaut vai zona ir pilna

M Max2020 02.10.2020

Paldies par komentāru! Kurā Latvijas vietā šādi ir ar Bites Internetu? Ja tiešām dažreiz ātrums tiešām Bitei ir briesmīgs. Cerams šis briesmīgais ātrums nav Rīgā. Liepāja arī ir vietas kur Bitei gan zona gan ātrums ir slikts. Un tad nav kautkads mežs bet pats Liepājas centrs. Briesmīgi! Teica ka būvēšot jaunu bāzes staciju varbūt tas kautko uzlabos jo agrāk ar Biti tur kur Liepājas centrā uzturos dabūju download 25 mbs bet tagad knapi 10. Nezinu kas varēja mainīties pa 3 mēnešiem. Varbūt varu viņiem paprasit kad varbūt viņi šija vietā uzlabotu ātrumu? Vai šāds ātrums jums ir visu dienu bi tikai noteiktā laikā? Jauku jums turpmāko dienu!

V Vladimirs Nikandrovs 29.10.2020

Nomaini telefonu :)

H heet 02.10.2020

interneta ātrums vienmēr ir tāds ir brīži kad uzlec pat uz 50mb/s bet tas ir tikai uz pāris sekundēm, pārsvarā vienmēr ir zem 2mbps citreiz pat uz 0.50mbps nokrītas. Dzīvoju Jelgavā un šo es piedzīvoju pārsvarā visas Jelgavas apkaimē.

M Max2020 02.10.2020

Tas ir briesmīgs ātrums ja būtu tikai vakara tad būtu tikai pusbeda bet ja visu dienu tad tas jau ir nopietni un nepietiekami. Šija gadījumā ja pat kontaktējoties ar Biti par šādu situāciju nebūtu risinājumu noteikti ietu prom no viņiem. Varbūt tomēr viņi kautko uzlabos Jelgavā bet diezvai. Ceru ka varbūt brīnumainā kārtā kautkas mainisies. Mēģiniet Bitei uzrakstit Facebook varbūt kautkadu informācija par uzlabojumiem vai problēmas ar viņu tīklu iegūsiet bet varbūt ne. Jauku jums turpmāko dienu!

V Vladimirs Nikandrovs 29.10.2020

Nezinu kā tev, bet normālam cilvēkam, normālā telefonā ātrums ir piedienīgs. Jā, bitei ir padārgs tarifs, bet ir par ko maksāt

L LKM21 03.11.2020

Vēlos tev piekrist un domāju, kar šitādu internetu nevar pat youtubē 480p kvalitātē neko paskatīties.

M Max2020 04.11.2020

Piekrītu tev ar tādu Interneta nevar pat normāli pastities Youtube 480p. Nezinu kas tiešām ar Bites Interneta ir noticis bet tas ir palicis lēns. Pat pašā Liepājas centrā dzīvojot knapi 10 mbs dabunu ar Bites 4g Internetu. Sviests vienkārši. Pilsētas centrā vismaz būtu jābūt normālam Internetam bet tā nav. LMT un Tele2 tajā pašā vietā ir gan ātrāki ātrumi gan arī stabilāks Ping un jitter jo bāzes stacijas ir tuvāk nekā Bitei. Bitei bāzes stacija no manis atrodas gandrīz 1 km attālumā. Nesaprotu kāpēc joprojām viņi nav uzbūvējuši jaunu bāzes staciju tas tak ir Liepājas centrs nevis mežs vai piepilsētā. Es domāju tieši tā problēma kāpēc bitei ir slikta zona un internets lielākoties ir tāpēc ka viņi nav uzbūvējuši pietiekami daudz bazes stacijas. Tur kur tiešām bāzes stacija ir bitei tur Internets nu nosacīti lido. Žēl ka Bite neigulda vairāk tīklā attīstība kā piemēram Tele2 ja kāds teiks ka arī Tele2 ir lēns internets bet daudz retāk nekā Bitei. LMT ir lēns internets nejau tāpēc ka nav bāzes stacijas bet tāpēc ka noslodze ļoti liela. Ceru ka Bite kādreiz kautkad uzlabos savu tīklu.

V Vladimirs Nikandrovs 05.11.2020

Varbūt beidzot kāds sāks dalīties arī ar ierīces nosaukumu kur ir ielikta interneta karte? Vai arī vietējais kontingents ir tik pat lēns cik viņu internets un nevar saprast, ka 90% no viņu ātruma ir atkarīgi no iebūvētās antenas viņu ierīcē?

V Vladimirs Nikandrovs 05.11.2020

Huawei Honor View 20 - internetu ķer pat 15 metrus zem zemes. Samsung Note 20 neķer normāli nevienā mežā.

Tiem kuriem ir interese - atrodos Rīgā. Loģiski uzskatu ka galvaspilsētā jābūt labākam internetam. Problēma vēl joprojām pastāv, pilnībā atteicos no Bite interneta.