www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Gribu brīdināt par neadekvātu darbinieci Bites salonā, kas atrodas tirdzniecības centrā Dolē (Rīgā). Meitenei tumši mati. Konsultējot mani par tarifa maiņu, viņa ķiķināja un smīņāja. Palūdzot manus dokumentus, viņa sāka smīņāt it kā būtu ieraudzījusi kaut kādu joku. Kā arī turpmāk viņas smīns nepazuda līdz apkalpošanas beigām. Tas bija nepatīkami, jo radās sajūta, ka viņa mani izsmej. Darbiniece nemācēja arī neko arī jēdzīgi paskaidrot vai piedāvāt citus variantus, saistībā ar tarifa plānu. Starpā vēl iesaistījās arī viņas kolēģi, kuri uz to brīdi bija brīvi un mēģināja piedāvāt citus variantus. Kaut arī tas izklausījās ne visai laipni, viņi vismaz kaut ko centās darīt lietas labā. Neiesaku iet uz Bites Salonu Dolē, vai vismaz noteikti nav jāvēršas pie tumšmatainas meitenes, kura nepārzina savu darbu un vēl izsmej cilvēkus.

K Kristaps121212 25.05.2017

Apc ! :((((

S Saule33 25.05.2017

Tam piekrītu ar info un solījumiem Bitei reitings krītas.

Jautra meitene, vismaz kādu brīdi viņai bija labs garastāvoklis. Tagad būs vietā nīgra un kašķīga vecene un tas klauns, atkal sūdzēsies. Nu kāpēc cilvēki nepiedomā par kontracepciju, vismaz nedzimtu tādi mūžam neapmierinātie.