www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Biju iedevusi samsung telefonu uz remontu. Bija uzkāries. Neko nesataisīja, es pat domāju, ka nemēģināja taisīt. Tikai prasīja par remontu 180€. Es atteicos. Telefonu restartēju ar trīs pogu kombināciju, un viss ir kārtībā! Darbojas. Domāju, ka gribēja izskāst naudiņu!

21.09.2020

#

D Daiga Jankovska 05.08.2020
Maksas iekasēšanu par nesaņemtu pakalpojumu

Nesen nodevām datoru, kurš ir uz nomaksu remontā. Par viņu ir jāmaksā arī tajā laikā, kad to nelieto un tas ir remontā. Vispār neloģiski izdomāts!

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020

M Max2020 22.09.2020

Bet protams ko jus domājat ka operators jums kompenses laiku kad tas ir remonta? Jūs ko ēsta jukuši visi. Tāpat darītu LMT un Tele2. Jūs to saprotiet. Kāds sakars tur tikai Bitei. Tiešām neviens Bites klients nav gudrs un normāli domājošs. Žēl tad ejiet pie saviem slavinatiem Tele2 un LMT kur jus noteikti neapkraps. Cerams aiziesiet prom no Bites un būs mazāk lietotāju. Jauku jums dienu tāpat!

K Kaiminskursdodpamuti 22.09.2020

Bet, protams, ka jāmaksā. Kāpēc, lai nebūtu? Ja Bite tev ir aizdevusi naudu, un ļāvusi iegādāties datoru, piemēram, par 400 eiro, sadalot maksājumu uz 24 mēnešiem, tas nenozīmē, ka šis parāds nav jāatmaksā. Ja dators būtu pirkts uzreiz, ko tad darītu? Kas tas par stulbu izdomājumu, ka ja prece ir nomaksā, tad kamēr ir garantijas remontā mēneša maksa nav jāmaksā. Tev ir iedots aizdevums, kurš ir jāatmaksā neatkarīgi no nekā.

M Max2020 24.09.2020

Piekrītu tev! Taisnība nomaksas ierīce jāmaksā kamēr nenomāksa. Un neviens operators tev nesponsēres remonta irīces summu kamēr tu to neizmanto. Remonts nav iemesls lai nepiestadītu maksu par nomaksas ierīci. Ja ir 24 mēnešus jāmaksā tad ir jāmaksā un Bite nav vienīgais operators kas to darīs. Cerams lietotāja Daiga Jankovska sapratīs to. Jauku jums turpmāko dienu!

M Max2020 21.09.2020

Tā vēlos pastāstīt kā Bite ir tikai pārdevējs nevis telefonu oficiālais izplatītājs vai remontētajs. Sūdzībā ir tieši vairāk veltīta oficiālajam servisam kas labo telefonus tas ir MTTC nevis Bite. Kāds īsti sakars te Bitei? Bite tikai pardod un paņem jūsu telefonu uz garantijas remonta vai remontu un nosūta to uz MTTC kas ir galvenais vainīnieks visā. Jo Bite ir tikai pārdevējs un apdrošināšanas nodrošinatajs ne remontētajs. Taka jūs tikai viņiem radat sliktu atsauksmi. Varat nepiekrist bet pats esmu Bites klients un vienreiz arī nosūtīju telefonu ar viņu apdrošināšanas starpniecība remontēt uz MTTC kuri bezmaksas man nomainīja displeju jo bija Bite apdrošināšana displejam. Taka nesaprotu ko jūs visi uz to Biti uzedušies visi. Kas ir? Vai tas tā par nevar notikt ar Tele2 kas sadarbojas ar MTTC? Protams var. Taka jasudzas par MTTC nevis par Biti. Bite nekur nav vainīga viņi neprasa naudu to prasa MTTC ja kādam ir kāds stulbs arguments atbildiet man uz šo komentāru. Gribešu zināt kāpēc jūsuprāt Bite ir vainīga. Tieši MTTC vainigs. MTTC ir remontētajs un veic slēdzienu par telefona remontu ne Bite. Iegaumējier to! Tik pat labi var vainot Samsung. Paldies jums cilvēki par Bites reputāciju pasliktināšanu. Uzredzešanos un jauku jums vakaru!

M Mego izmeklētājs 22.09.2020

Bite neremontē telefonus

M Max2020 22.09.2020

Piekrītu tev Mego izmekletāj. Bite tikai pardod telefonus un ir apdrošināšanas starpnieks. Tas kas ir vainigs sija situāciju ir MTTC jo viņi pasaka slēdzienu un piestāda reiķinubpar remontu ne Bite. Bite nekur nav vainīga. Žēl ka šis sūdzības autors pasliktina Bites reputāciju. Paldies viņam! Jauku tev turpmāko dienu Mego izmekletāj.