Bite - Rēķins

Man atslēdza biti par to,kad nesamaksāju laikā rēķinu pēctam es papētīju savu rēķinu un brīnījos kā es mēneša laikā varēju dabūt 39,98Ls nākamajā mēnesī bija tas pats bet runāju visu mēnesi tikkai tad atnāca rēķins 39,99Ls es vienkārši esmu nesaprašanā...no kā tāds rēķins un tad pieslēdzu tarifu 5,55 mēneša beigās atnāk rēķins 10Ls pāri es takš tikkai Bitei zvanīju zz un vēl lmt tur tak esot par brīvu vēl kautkādas sms uz ārzemēm esot sūtījusi es vienkārši esmu šokā par to cik ļoti viņi mēģina čakarēties ar naudām.pēctam gribēju zvanīt bitei,un sūdzēties,kas par lietu ja tajā mēnesī es norunāju tik un tik bet otrā vairāk un summa atšķiras tikkai par 1sant ?
un tad man atslēdza un tikko atnāk rēķins es 2mēn karti nelietoju nē man atnāk rēķins.
Bite ir tāds mēsls.Viņi nedomā par klientiem bet gan tikkai par saviem maciņiem.

Z

P Pipars 09.01.2013

Pirmām kārtām, pirms raksta, jāievelk elpa, savādāk grūti saprast, ko īsti tu domāji. Kā sakāms - lēnu garu un 5reiz pārlasi.

Otrkārt, bite nu gan ir tas kantoris, kas savus rēķinus detalizēti sūta, ir numuriņu saraksts, kur esi zvanījusi, cik ilgi runājusi un pie katra arī summa, cik tas izmaksā. Papēti vēlreiz, tieši kur tā naudiņa tā ir salekusies, tur tam IR jābūt rakstītam.

Treškārt - ja esi noslēgusi līgumu ar konkrētu tarifu, tad neatkarīgi no tā, vai tu runā vai nē, tev šī tarifa summa ir jāmaksā. Ja grūti saprast, kāpēc, vari to pielīdzināt abonēšanas maksai, lieto vai nelieto, jāmaksā ir par to, ka vispār pakalpojums pieslēgts. Ja nevēlies turpināt saistības, tad ar to vien, ka nemaksā rēķinu un nelieto karti, nebūs līdzēts. Tieši tāpat kā pieslēdzot ir jāslēdz līgums, tā arī atsakoties no pakalpojuma ir jābūt parakstītam papīram par līguma laušanu. Loģiski, ka tev nāk rēķins, jo no pakalpojuma neesi atteikusies. Ej uz Biti un raksti iesniegumu.

Papēti, vai kaut kur neesi iegrābusies uz maksas pakalpojumiem, vai tev kaut kur automātiski katru nedēļu kaut kur mistiski neiet naudiņa. Rēķinā tam ir jābūt rakstītam. IZLASI KATRU AILĪTI. Un, ja galīgi neredzi savu vainu, ņem tos rēķinus uz Biti līdzi un kopīgi skataties, kur tādas summas radušās.

Es pats bites pieslēgumu lietoju vairākus gadus, nekad vēl neesmu saskāries ar nepamatotu rēķinu.

ф ФРИГОЛД 09.01.2013

Войзьмите распечатку из компании..они их всегда дают и не отказывают..в распечатке всё детально расписанно сколько и за что должны.Может смс посылали по дорогим тарифам, а возможно по интернэту лазили превышая мегабайты.Моя семья на Бите уже более 6 лет и честно говорят претензий никаких.Оформили договор на 5 лат..превысили мегабайти дозволенного..пришёл счёт 8 лат..ну так сами мы и виноваты.Не можете вовремя оплатить счёт..позвоните..договоритесь..всегда идут на встречу и ждут платёж.