www.sudzibas.lv BITE Nekorekta rīcība

Bite - Nekorekta rīcība

Bite aizbildinoties ar "godīgas" konkurences nosacījumiem maldina klientus. Uzturējos vācijā 1.5 mēnesi.. Saņēmu rēķinu 40 euro... Pēc brauciena latvijā saņēmu rēķinus 6 mēnešus kā uzturētos ārzemēs. 3 dienas atpakaļ nomainīju operatoru, bet līdz šim brīdim nav pārcelts uz jauno. Klients biju vairāk par 7 gadiem, bet attieksme kā tikai naudu noraut. Bēdīgi... Visiem darugiem ieteikšu samaksāt nedaudz vairāk sākumā, bet tikai ne šai kompānijai... Lai turpmāk būtu ok.

06.04.2019

Pacco_al 06.04.2019

To sauc nevis par "godīgas konkurences", bet gan godprātīgas lietošanas noteikumiem. Nu bet blondīnēm protams mazas atšķirība. Kārtējā priča par to, ka visi grib lietot, bet neviens negrib maksāt vai tikt lēti cauri pa vienkāršo.
Nu neko dzīvo ārzemēs - ņem vietējo SIM, bet tur jau protams cenas citas un bāleliņi grib "ietaupīt", bet kad nesanāk tad vaino visus pārējos, tikai ne savu alkatīgumu un nezināšanu.
Labi ka mūsu valstī tikai trīs operatori, īpaši neizvērsīsies.
Lai veicas pie "cita" operatora.