www.sudzibas.lv BITE Negodīgs marketings

BITE - Negodīgs marketings

Atteicos no Bites antivīrusa. Nekavējoties sāka nākt paziņojumi, ka jūsu tālrunis ir apdraudēts, sim karte tiks iznīcināta utt., reklāmas, kas speciāli tendētas telefona juridiskajam īpašniekam (vīrietim), nevis faktiskajam lietotājam (sievietei), kura noteikti nemeklēja informāciju par locekļa palielināšanu un prostatu...

21.12.2018

Au

Tu Turkey901 22.12.2018

Viss taču ir skaidrs kā diena, faktiskā lietotāja (sieviete), savam vīram Austritim, telefona juridiskajam īpašniekam/ sūdzības autoram, gribēja palīdzēt ar prostatu un sev sagādāt lielāku baudu, taču Austritis, ticis pie telefona, nenovērtēja pūles, sacēla traci un tāpēc sievietei nācās melot, ak šī ļaunā Bite. :))

Andris Sa 25.12.2018

Причем тут бите? Научитесь пользоваться телефоном и поставте любой adblock из Play Market.