www.sudzibas.lv BITE Mainās apsolītā cena

Bite - Mainās apsolītā cena

Labdien! Bite mani pārvilināja no cita operatora ar 4 numuriem. Pie sarunas ar bites cilvēku teicu, vai man saruna jāieraksta? Pārliecināja ka vińi esot liela un uzticīga kompānija. Apsolīto 18 euro mēnesī tagad maksāju 31 euro, kautgan šai summai nebij jāmainas 2 gadi. Atlaide itkā saglabājas, pacełas cenas tarifiem. Pāreja no cita operatora notika februāra beigās, jau tad lmt un tele2 zināja par eiropas regulām, un cēla cenas. Mīłā bite vai jums nenotiek tirgus izpēte? Esmu vīlies. Ar cieńu mārtiņš.

P Pretenzija Pretenzija 20.07.2017

Škiet, ka neviens operators vairs neizraisa uzticību, lai nāk jauni operatori :D Ar vēl citādāku kompāniju

Dainis 20.07.2017

Visiem operatoriem mainījās cenas, arī jaunās cenas ir vienas no lētākajām europā, vienkārši cilvēki izlepuši.

M Mārtiņš 20.07.2017

Protams mainījās, un es zināju par to, man nav mazcenas telefonu un es to izmantoju. Arī bite zināja ka mainīsies, tāpēc 2x pārprasīju vai man cena nemainīsies un draudzīgā kompānija solīja ka nē????

TasEsLV 21.07.2017

Cenas jau nemainijās. Mainijās pakalpojums kuram ir JAUNA CENA. :) Tas tā. no juridiskā viedokļa.

A Anonīms 22.07.2017

Jāiesūdz Bite Eiropas tiesā par krāpniecību. Man deguna priekšā plakāts:"Runā Bites tīklā vienmēr bezmaksas. Tava Bite"!

A Anonīms 22.07.2017

Jâiesūdz Bite tiesā. Deguna priekšā plakāts:"Runā Bites tīklā vienmēr bezmaksas. Tava Bite"!