www.sudzibas.lv BITE Līgums ar Biti, bezlimitu zvani 5.55

Bite - Līgums ar Biti, bezlimitu zvani 5.55

Labdien!
Vēlos Jūs brīdināt par Bites slēptajiem nosacījumiem. Vismaz es tā jūtos, jo man teica, ka līgums ar Biti ir beztermiņa, turklāt, ja iešu no viņiem prom, rēķins tiks aprēķināts proporcionāli, taču tā nav!

Noslēdzu līgumu ar Biti par tarifu plānu 5.55Ls. Tagad, kad vēlos iet prom no viņiem, viņi man pasaka, ka līgums jau ir beztermiņa, taču, ja es eju prom, tad man ir jāsedz visa mēneša summa 5.55. Tātad, ja es eju mēneša beigās pašās prom, tad vēl es maksāju 5.55LS, bet, ja es eju 1. datumā mēneša, tad es maksāju pilnu mēneša summu. Ja es mainu pieslēgumu uz viņu Bites karti, tad es arī maksāju 5.55Ls par mēnesi, jo tā it kā es esot parakstījies. Taču, es neaceros, ka tiktu informēts par šo situācju, ka tā būs, ja pārtraukšu ar viņiem saistības vai mainīšu uz viņu priekšapmaksas karti, ka jāmaksā būs 5.55LS, ja tas ir mēneša sākums, kad vēl neesmu neko lietojis. Man teica klientu konsultante Bites salonā, ka aprēķinās proporcionāli, bet proporcionāli neko nerēķina. Jūtos ļoti nepatīkami un pretīgi palikt šajā kompānijā. Tāpēc uzmanieties, kad slēdziet ar viņiem līgumus. Es vēlējos pateikt, ka arī elektronisku līgumu manabite.lv es neatradu, arī ne mājaslapā pie tarifu aprakstiem neko tādu es neatradu, par, ko viņi šobrīd mani brīdina, ja eju prom, tad maksāju pilnu mēnesi! Protams, manā skatījumā tā ir krāpšana.

T

Likumsargs 01.01.2013

Mjā! Latviešiem patīk vainot jebkuru, tikai ne sevi!
PIRMS PARAKSTI LĪGUMU - I Z L A S I TO!
Līgumā ir viss aprakstīts! Konsultantam nav pienākums sagremot un mutē jums ielikt līguma tekstu!
Kad beidzot šajā valstī beigsies šis daunisms!!!

T Tilan 01.01.2013

Tās ir pilnīgas muļķības, ko šobrīd runā, jo konsultantei, ja klients jautā, viņa nedrīkst klientam sniegt maldīgu informāciju. Jo šajā gadījumā tā tiek uzskatīta par apzinātu patērētāju maldināšanu. Palasi likumus

B Balta_Puma 01.01.2013

Tilan, ja vien Jūs zinātu, kā tie klienti mēdz melot. Ja konsultante sniegusi maldinošu info, kliente drīkst uzrakstīt sūdzību.

Ausainītis 01.01.2013

Ceru ka pēc svētkiem šo lindu savāks atpakaļ uz Tvaika ielu.

M m00 02.01.2013

Tilan, līgumā parasti ir ap 30 vai vairāk līguma punktu. Vai lkientu konsultante tevi informēja par visiem? Nedomaju vis. Un kādas līguma kopijas tu tur mājaslapā meklē, paņem to ko parakstīji.
Un pa to laiku kamēr te rakstīji to sūdzību, būtu labāk izdarījis ko noderīgu - aizej sniegu patīri parkos - būs tev atbilstoša nodarbe un neviens tev neprasīs 5.55 ls.

T Tilan 02.01.2013

m00 varbūt, tad Tu nomaksāsi rēķinu manā vietā?

K Katrss 05.01.2013

Man ar tā bija, es savukārt Tavā vietā iekritu par 3.50Ls!Ja no Bites iet prom, tad 29 datumā un iesniegumā minam ar 30 datumu.Manuprāt tā ir maldināšana, jo es savu sarunu minūšu skaitu nebiju izlietojusi un jābūt likumam, kas dala abonēšanas maksu par pilnu mēnesi!Nevis par pliku gaisu novelk kā par mēnesi!

S Svetlana878 01.02.2024

Man ari ta bija